Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

idi, bolje!

ni mi nemamo mreže, niti ću da ih stavljam, a sprat 10:sad:

Cicmic i ne koristi posip, jednom na 10 dana max, izvodimo je napolje bar 4-5 puta

Ona je čudo, ne penje se nigde po kući, i ne hoda po simsu, ali čim priđe vratima ili prozoru mi je spustimo napolje

druga stvar je što se šetanje mačke pokazalo neviđeno stresno

em nas prati na nepoznatu teritoriju, em izvodi kojekake kerefeke umesto da gleda da je nešto ne pojede

zbog nje iz kuće izlazim kao komandos, pazim da ona nipošto ne istrči, prvo šetam Loka,  kad mi zamaknemo cc 5 min, neko spusti nju, u povratku je ja pokupim, onda njih dvoje vratim (jednom ću da ih snimim kako ljubavišu u liftu, kao da se nisu videli  110g) kad njih dvoje ubacim u kuću izlazim sa Sarom .... i sve to svaki dan, dobrovoljno

Link to comment

Kod mene je 6. sprat i poludela bih bez mreza, a i sa njima je stres jer se i moj kaci, par puta sam ga zatekla kako visi i premrla. Ne znam sta je ovo, al stalno su mali gusteri spolja na mrezama i ovaj polude. Na terasu izlazi samo sa nekim, ograda ima bas siroka rebra, meni je stalno frka i moguce da gresim, al on jadan nije mnogo bistar, odletece za necim. 

Link to comment
5 hours ago, ToniAdams said:

Ma da, kolko god da su pametni, jako su glupi pri proceni kad su na terasi.

 

O jea 

 

Treba mreza, bez zezanija. Meni dvaput padale sa treceg sprata, srecom bez vecih posledica. Nisu pametne na terasi, ptica ili musica (bukvalno) mogu da ih sjebu.

Link to comment

Meni je Mita, kada je imao 3-4 meseca, pao sa simsa prozora sa treceg sprata. Slomio je nogu tad, ali posto je bio mlad, to je dobro zaraslo, uz veoma male posledice (imao je jednu tacku koja bi zabolela ako bi ga covek bas tu uhvatio). Inace mi je tada u potrazi za njim pomogla jedna ulicna maca, prvo nisam videla gde je, trazila sam preko sat vremena oko zgrade i ispod automobila, da bi me ona bukvalno odvela do auta ispod kog je bio, sav u soku, tih i ~osamucen.

 

Stavljajte te mreze!

 

//Tada mi je veterinar rekao da brze stradaju sa takve neke visine (treci sprat) nego sa npr. petog, jer sa te visine ne stignu da se obrnu dovoljno puta da bi se dobro docekali.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...