Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Pa imaju ih raznih, a u krajnjem slučaju može malo da se modifikuje.

Meni kurirska služba baš danas dostavila nešto u kutiji te veličine, ali nemam više mačku... :sad:

Edited by mraki
Link to comment
1 hour ago, Sara said:

nije to tako jednostavno, ne valja bilo kakva kutija

mora da bude pasent :D

 Čak bih rekla da najviše vole knap.

Ima u Ikei od kvalitetnog kartona , namenjene za selidbe, ako neko hoće lux kutiju. A najlux kutiju sam videla kod moje rodbine. Od nekog skupocenog vina, toliko tvrdo upresovan karton da više liči na drvo. Pa, ako znate nekog ko prodaje ili kupuje gabaritne luksuzne proizvode, uvek bude dobra ambalaža.

Mada mačke najviše vole te kutije iz običnih prodavnica, da ih drndaju, grizu i pljuckaju, pa bacimo i dobiju novu.

Edited by halloween
Link to comment

Saro, pitaj u Poštama. Oni imaju kutije raznih veličina. Koštaju ali mislim da nisu preskupe a svakako su ganc nove, miris free.

 

Možda se Cicmici svide, kao obećannje nekog putovanja punog avanturističke neizvesnosti.

 

A u Pošti imaju i one bubble kese što svi volimo neurotično da puckamo. Cicmic će se oduševiti.

Link to comment

usvojili ova dva pceta. nek nam je bob u pomoći.

za nedelju dana pune 2 meseca. kake i piške ko velike.

crnobela je malo tenkre jer pije vodu sa pločica nakon što je švrćne iz činijice...

14lukd2.jpg

Link to comment

mislim da se baš boji vode, stresa se jadna čim joj se približi. posle šapicom izbaci malo (uz skakanje do plafona) i tek kasnije pije. ova je generalno nervoznija od druge, koja se odmah bacila na istraživanje, pentra nam se u krilo, prede ko blesava i sve po redu.

al videćemo, stvarno su još jako male, ima vremena za reprogramiranje. druga je super ok.

pročačkaću malo po linku, gracias :)

Link to comment
2 hours ago, Joshua said:

usvojili ova dva pceta. nek nam je bob u pomoći.

za nedelju dana pune 2 meseca. kake i piške ko velike.

crnobela je malo tenkre jer pije vodu sa pločica nakon što je švrćne iz činijice...

14lukd2.jpg

:heart:

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...