Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

sve smo žemske :D

drugaricina drugarica stavila na fb ( ili ig, valjda) da poklanja mačiće, ova moja kontaktirala nas i eto :)

prvo smo mislili da uzmemo samo jednu, ali smo posle izmozgale da je možda bolje da uzmemo dve sestre - tako će se lakše navići na nove ljude/sredinu, plus kad mi nismo tu imaju jedna drugu da se zabavljaju. e sad, to je teorija - videćemo praksu :D

mada, čini mi se da se lepo navikavaju - od sinoć su ovde, istražile su sve živo (osim soba koje još treba da budu kitten-proof), igraju se, spavaju ko klade, klopaju...

 

videćemo sad hoće fercerati internetski savet da se nakapa malo vode iz tunjevine u normalnu vodu, pa da i crno-bela počne da šljoka kako treba... za sad je vitlamo kašičicom...

Edited by Joshua
Link to comment
19 minutes ago, Miljenko said:

Moje se ekstra slazu. Bar je tako dok ne krene bitka i jurnjava, a onda poobaraju sve zivo.:laugh:

 

još su jako male i ne skaču visoko, tako da imamo još malo vremena da posklanjamo nezavarene stvari na višim kotama :happy: a spavaju zagrljene, cuddle-puddle pravi :wub:

 

fala svima na podršci...verujem da ću još smarati

Link to comment

:D imamo ih 100 al za sad su sve na jastučetu, pa neću da dosađujem. ne možemo nahvatati moušn kad se raspomame i krenu u galop...:happy:

kad se malo unormale, kačim na ljubimce.

plan za danas je naručivanje nekog tepiha za hodnik i pravljenje mafina za komšije ispod :D

edip: evo jedna, bar face da im vidite

6oh1z5.jpg

Edited by Joshua
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...