Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

1 hour ago, Sara said:

dobro je sto pokusavate sa edukacijom, ve'ina odmah kapitulira pred tolikom slatkocom

 

Cicmic kad je imala macice stalno jurila za njima i vaspitavala ih, bas se jadna trudila ali je oni uopste nisu fermali

Npr nije im dala da budu sami na terasi, po celi dan ih je unosila nazad u stan ili jos gore kad misli da je nekog izgubila i doziva ga , i to traje li traje, a ja vidim barabu (najces'e je taj bio Koncic) kako drema na krevetu, cuje ali mu ne pada na pamet da se javi:laugh:

:D i ove ćurkice tako: kad izgube jedna drugu, krenu da kmekeću, a ta druga je u 90% slučajeva iza i vrcka u pripremi za napad...:happy:

56 minutes ago, adam said:

@Joshua 

 

mi smo koristili gorki sprej (guglaj bitter spray, ima raznih) koji se prodaje u pet shopovima bas u te svrhe. naspricas i ne brines. za labradora doduse, nisam probao s mackom al ne vidim zasto ne bi radilo i za macice. 

 

 

ovo. thanks. sad vidim da ima i kućna varijanta (jabukovo sirće i sirće). probam sve pa javim. 

edip: imala samo jabukovo u kući. kreteni lickaju al ne grizu. daj šta daš do odlaska u pet šop :happy:

Edited by Joshua
Link to comment
1 hour ago, adam said:

@Joshua 

 

mi smo koristili gorki sprej (guglaj bitter spray, ima raznih) koji se prodaje u pet shopovima bas u te svrhe. naspricas i ne brines. za labradora doduse, nisam probao s mackom al ne vidim zasto ne bi radilo i za macice. 

 

 

+1 i -1. Nama je sprej pomagao da Đinđu odvratimo od određenih lokacija, ali čim bi prestali sa prskanjem opet:Jova: nanovo. Neke stvari su jednostavno suviše uzbudljive za njen blesavi mozak.  Na kraju smo, što Sara kaže, kapitulirali pred tolikom slatkoćom pa recimo jelka u Ložača ne stoji nego (nakon prvog rušenja) leži do kraja sezone, ali se zato Ložači ne bude u pola noći uz timbeeeeeeer i kotrljanje ukrasa po parketu :D

 

 

Link to comment
1 hour ago, Katikon said:

Meni rekli tako da ga prscem vodom iz prskalice, ispostavilo se da to obozava i od tad jos i moramo da ga prskamo stalno, stalno vodi do nje i mnjauce 

za ovo prvi put cujem, obicno mrze te prskalice. moje davnjasnje zveri su se plasile usisivaca na pocetku, posle su se izvrtali da ih usisavamo.

Link to comment
2 hours ago, Katikon said:

Meni rekli tako da ga prscem vodom iz prskalice, ispostavilo se da to obozava i od tad jos i moramo da ga prskamo stalno, stalno vodi do nje i mnjauce 

Možda su vama greškom dali žabe umesto mačaka.:D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...