Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

prosto mi frka da napisem i postajem sujeverna, ali manje od 48 sati proslo od operacije, i fajter trazi da jede :) prvu turu mu je dao veterinar, pa smo odbrojavali dva sata da ne povraca, pa je onda sam opet trazio klopu i pojeo. sve su to naravno minimalne kolicine i razblazene vodom, ali je plan bio da se sa klopom proba tek sutra. neverovatno. licka se, mazi se, samo mi se srce svaki put pocepa koliko je smrsao.

 

pretresam malopre u mejlu drugaru kako je izgledalo proteklih 48 sati, sa takvim usponima i padovima kojih sad tek postajem svesna. sve je bio najveci moguci rizik i skoro je sve uspelo. vuklja svog omiljenog misa, licka se, gleda golubove, namesta se da se mazi, trazi hranu, dvaput mi je pobegao iz vidokruga i skocio na omiljeno mesto. ne smem dalje da ne ureknem.

 

govno je na analizama, jedna bi trebalo da bude gotova u sredu, manje odlucujuca, druga, najvaznija, za sedam do deset dana. ali o tom potom.

 

hvala vam svima na podrsci, znacilo je mnogo i uspelo!

Link to comment

oporavak ide polako, ali bez problema za sada. recovery hrana vise nije interesantna, vracamo se gourmet pastetama razblazenim vodom, uz dodatke infuzije, antibiotika i jos svaceg. cak sam i ja uspela da spojim cetiri sata spavanja :) hvala svima na podrsci.

 

 

photo.JPG

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...