Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

upravo kupio prve dve za probu. javljam utiske

i ja odgledala prve dve, podstaknuta haralampijevim pitanjem i pomenom serije. sad mi zao da odmah spicim i preostale dve koje su izasle do sada, bice mi tesko da docekam petu i sestu :-)

odlicna je serija, interesantna prica a glumci sjajni (narocito ovaj sto glumi dejvida i legvizamo, koji glumi pandura).

Link to comment
4 hours ago, Mil@n said:

Javljajte za waco. 

 

 

3 hours ago, nezvanova said:

 

odlicna je serija, interesantna prica a glumci sjajni (narocito ovaj sto glumi dejvida i legvizamo, koji glumi pandura).

+1

 

posle odgledane e01. nekako mi je na tragu mindhuntera, više po atmosferi, a manje po priči

 

nastavljam. ako budem bio karakter sačekaću sve pa da zbindžujem

Link to comment

Ako se glasa toliko ekstremno nisko, a tek što je izašlo, jako je moguće da oni totalno nismo rasisti opet histerišu oke neke gluposti. Nem pojma konkretno da li je to slučaj ali znam da je to sad popularno ovih dana, i black panther je ciljan iz nekog razloga.

 

Edit - bacio sam pogled na imdb rivjuove, plašim se da sam u pravu :sad:

Edited by Ruxin
Link to comment
20 minutes ago, Sara said:

ne bi bio ni Ahil da ja nemam fascinaciju bred pitom u toj ulozi

 

da li je na imdbu ocena 2.2 zato sto se tek pojavilo ?!

 

 

imali su 1,2 pre premijere. kapiram da su grci popizdeli zbog crnih glumaca pa masovno udarali keca. ni ja nisam odusevljen idejom, al za prvu epizodu im dajem cistu desetku. slazem se i ovo za bred pita, posle njega mogu da stave koga god hoce, ja cu to tesko da svarim :)

 

svakako baspr porucujem seriju, jedva samcekao da izadje. eventualno, ako mogu nesto da zamerim prvojepizodi, je to sto nisu dovoljno razradili pricu o zlatnoj jabuci, koja je jedna od genijalnijih epizoda grcke mitologije... 

Link to comment
12 minutes ago, Host said:

To je. Protest rasista politicki nekorektnih. 

 

donekle je to rasizam a donekle ga ovi siluju... al nebitno, prva epizoda je vrhunska i svakako je treba gledati.

 

 

edit. vec sam kacio, al ajde da ponovim kad vec pricamo na tu temu; preporucujem i ovaj podcast svima koji vole pricu o troji http://trojanwarpodcast.com/

Edited by Bright Billy
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...