Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

8 hours ago, Milosh76 said:

IV sezona Line of duty

Aaaa, 'ladno sam skinuo celu sezonu, štekovao je da pogledam u nekom trenutku i zaboravio!

 

Pustio sam sam prvu sinoć oko keca i evo me završavam petu epizodu, zakivaju! :ziga:

Link to comment
13 hours ago, Skyhighatrist said:

Aaaa, 'ladno sam skinuo celu sezonu, štekovao je da pogledam u nekom trenutku i zaboravio!

 

Pustio sam sam prvu sinoć oko keca i evo me završavam petu epizodu, zakivaju! :ziga:

Šta se radi u toj seriji,rešavanje slučajeva,konspiracije,korupcije ?

Koja američka je slična njojzi ?

Link to comment

Zavrsio McMafiju. Nisam video da se nesto puno pisalo, meni sasvim dobro ispala serija..

 

Beograd opet odglumio Moskvu. Bilo zanimljivo u ovoj poslednjoj epizodi pratiti kako se iz 60 i nekog bloka stize peske u Golsvortijevu, pa tunelom od Vukovog spomenika do Terazija za 10 minuta. :D

Link to comment
On 2/11/2018 at 5:46 PM, 3opge said:

meni taj ugalj bilo dosadan jos u prvoj epizodi, obicna budzotina sa blejdranerstinom

ugh, mucim se da odgledam do kraja, ne ide nesto. odgledam pola epizode, pa celu pa sve tako... uopste ne drzi paznju niti vuce, nista. mislim da pokusavam vec 2 nedelje da je odgledam a stigao sam do 6 epizode. npr 1 expanse je jedno 16 puta zanimljiviji.

 

 

Link to comment
On 2/11/2018 at 4:15 PM, Host said:

Altered Carbon je odlican u prvim epizodama. Prica je zanimljiva, noar + CP + yakuza cupi = postavka ocenj primamljiva, a svet izgleda lepo iako je ocigledno da su scenografi gledali BR vise puta od Tonog Adamsa. U stvari, svet bi bio savrsen samo da ima malo vise grita.

 

Sredinom sezone vec stize serijski zamor. Lokacije postaju istrosene, likovi i prica gube mistiku i jedino sto drzi seriju da se ne raspadne je dobar tempo. Dzepna Meksikanka (danas sam u fazonu pleonazma) je greska, ne ide da se prvatni dick muva sa drzavnim organom, bolje da je nastavio da taslaci vamp matorku. Prica u sumi je isto dosadna, moglo se i bez Evoksa.

 

Ostaje da pogledam poslednjih nekoliko epizoda i nadam se da im nece pasti na pamet da snimaju nastavak. 

 

 

 

vidim da je glavni lik onaj Šveđan što glumi u "Lakoj lovi". Knjiga mi se dopala, mislim da će se i serija gledati....

da ne pominjem što mi je sajber pank grešno zadovoljstvo,

Gde si gledao, Netflix?

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...