Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

10 hours ago, radisa said:

HYdrhzi.jpg

 

Jbt, koja je sad to verzija? Do sad sam znao samo za Briksija i ove nase abortuse od pokusaja imitacije, ali nisam imao pojma da i Kroati dozvoljavaju fals prevod.

Link to comment
10 hours ago, Meazza said:

Odgledao sam cele Leftovers. Impresivno delo, u mojih top 3 najboljih serija koje sam gledao. Saundtrek posebno razvaljuje.

:1310_thumbsup_tone1::1310_thumbsup_tone1::1310_thumbsup_tone1:

 

Završio ali nisam svršio na Tvin Pih 3.Da sam gledao jednu ep nedeljno verovatno bih imao strpljenja ovako sam na pola skroz izpizdeo i prešaltovao "fast forwarding to the good parts" . Ništa mi nije jasno i baš me briga 

dobar song 

Spoiler

 

 

Sada neka se spremi Saga Noren Malme PD

Link to comment
Odgledao prvu sezonu Line of duty , sad na pola druge... Odlična serija...

 

 

...shiit has hit the fan....

 

Jeste. Posebno su prve dve sezone dobre. Sećam se da sam se nervirala kad su zapadali u ćorsokake i kad se činilo da je zlo pobedilo. Sve me je podsećalo na našu stvarnost, na spinovanje, alternativne činjenice, bezobrazluk. Onda pomislim zar to prolazi i u uređenijim društvima, pa se još više iznerviram.

Uglavnom, htela sam da kažem da sam nedavno završila četvrtu. Dobra je, ali prve dve ostaju omiljene.

 

Edit: Dok sam tu- valja li Alienist? Da počinjem? Ima li neko da je pogledao sve dostupne epizode?

Link to comment
8 hours ago, Frau Gabrijela said:

Jeste. Posebno su prve dve sezone dobre. Sećam se da sam se nervirala kad su zapadali u ćorsokake i kad se činilo da je zlo pobedilo. Sve me je podsećalo na našu stvarnost, na spinovanje, alternativne činjenice, bezobrazluk. Onda pomislim zar to prolazi i u uređenijim društvima, pa se još više iznerviram.

Uglavnom, htela sam da kažem da sam nedavno završila četvrtu. Dobra je, ali prve dve ostaju omiljene.

 

Ono, bas ti zavrti mozak...

Link to comment
On 2/23/2018 at 12:57 AM, Frau Gabrijela said:

Edit: Dok sam tu- valja li Alienist? Da počinjem? Ima li neko da je pogledao sve dostupne epizode?

 

Prisutan. Gledao sve i mnogo mi se dopalo. S tim sto sam ja neobjektivan jer sam voleo knjigu. Podela, gluma, atmosfera, ritam, sve po mom ukusu.

Link to comment
16 hours ago, harper said:

 

Prisutan. Gledao sve i mnogo mi se dopalo. S tim sto sam ja neobjektivan jer sam voleo knjigu. Podela, gluma, atmosfera, ritam, sve po mom ukusu.

hvala :)!

čitala sam i ja knjigu baš davno i, moram priznati, ne sećam se mnogo toga. 

volim taj period, prelazak iz XIX u XX vek, volim pametnjakoviće koji hvataju ubice. verovatno će mi se svideti, nisam prezahtevna :).

 

kad sam kod njujorka iz te epohe, volela bih da se nastavi the knick, ali nigde nisam videla najavu da hoće.

 

sinoć sam završila drugu sezonu cardinal. ok je, sasvim dobro dođe kada nema ništa drugo. mnogo više volim britanske krimi serije, nema mi pomoći :lolol:.

 

Spoiler

nekako su olako priveli slučaj kraju, na vreme su ščepali loše momke, sve je išlo glatko. bilo je jasno da će na samom kraju biti nešto da sve upropasti. i bi tako.

 

Link to comment
2 hours ago, Frau Gabrijela said:

kad sam kod njujorka iz te epohe, volela bih da se nastavi the knick, ali nigde nisam videla najavu da hoće.

Bila je objava, nesto odmah posle poslednje sezone, da nece vise snimati i da je to kraj. Jebiga Ameri retko kad nastave nesto sto nije veliki hit a sigurno skupo. I meni zao, bilo je tu jos materijala za dobru seriju i moglo je da potraje. 

Link to comment
Bila je objava, nesto odmah posle poslednje sezone, da nece vise snimati i da je to kraj. Jebiga Ameri retko kad nastave nesto sto nije veliki hit a sigurno skupo. I meni zao, bilo je tu jos materijala za dobru seriju i moglo je da potraje. 

eto, šašavi ameri. da, toliko boleština, droga, finansijskih malverzacija, naučih otkrića i međuljudskih odnosa kojima su se mogli poigravati. serija bi se sama pisala :).
hvala ti, da znam, da se ne nadam :).
Link to comment

Nesto mi se kao kroz maglu cini da je Soderberg rekao da bi se sledeca sezona Knicka (koje pitanje da li ce ikada biti) desavala u nesto kasnijem periodu od prve dve i da bi skroz bili novi likovi. Al ne drzite me za rec.

Link to comment

nije losa troja, mada imam utisak da su im likovi suvise savremeni. ne bas nemanjicki savremeni :) al ipak donekle imam problem da im poverujem...

Edited by Bright Billy
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...