Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

1 hour ago, ArleKino said:

Ima li ko prijedlog za seriju sličnu Person of interest, a da nije Person of interest?

 

Koji te deo POI više privlači, onaj prvi tamo negde do kraja treće sezone, ili ono posle toga. 

Link to comment

Pitam jer sama serija evidentno evoluira od nekog krimi drama miljea, ka nekoj high tech fantaziji, kako vreme odmiče.  Sve to u jednoj seriji nećeš nać, ali ajd recimo da The Blacklist bude nešto kao ovaj prvi deo, a Black Mirror nešto kao ovaj drugi deo. To bi bio neki moj predlog, mada opet uzmi to vrlo uslovno. :D 

Link to comment
2 hours ago, Fakundo Sava said:

Nisam gledao POI ali sam video da je neki upoređuju sa Utopiom koja je odlična 

 

http://www.imdb.com/title/tt2384811/?ref_=nv_sr_1

 

 

56 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Pitam jer sama serija evidentno evoluira od nekog krimi drama miljea, ka nekoj high tech fantaziji, kako vreme odmiče.  Sve to u jednoj seriji nećeš nać, ali ajd recimo da The Blacklist bude nešto kao ovaj prvi deo, a Black Mirror nešto kao ovaj drugi deo. To bi bio neki moj predlog, mada opet uzmi to vrlo uslovno. :D 

 

Hvala obojici. :) Budem okušao i ovo.

Link to comment

Udario malo po egzotici na HBOGO pa upalio Poljski Pakt. Posle sam skontao da su zapravo Mamon, Mammon i Pakt sve ista serija samo u drugim evropskim produkcijama.

 

Koju najbolje da gledam od te tri?

Link to comment
Da li je Mindhunter jedna sezona jedan slučaj kao True Detectives ili se priča nastavlja najavljenom drugom sezonom ? 
Moje mišljenje je da se nastavlja priča, inače ne bi bilo logično prikazivanje onog serijskog ubice o kojem u seriji ništa ne znamo u scenama od tridesetak sekundi.

Sent from my 5080X using Tapatalk

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...