Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ugh, mucim se da odgledam do kraja, ne ide nesto. odgledam pola epizode, pa celu pa sve tako... uopste ne drzi paznju niti vuce, nista. mislim da pokusavam vec 2 nedelje da je odgledam a stigao sam do 6 epizode. npr 1 expanse je jedno 16 puta zanimljiviji.
 
 
Kacmo kod toga, kad ide treća sezona expanse?
Link to comment
9 hours ago, gervasius twinkleminkleson said:
10 hours ago, extragluv said:
ugh, mucim se da odgledam do kraja, ne ide nesto. odgledam pola epizode, pa celu pa sve tako... uopste ne drzi paznju niti vuce, nista. mislim da pokusavam vec 2 nedelje da je odgledam a stigao sam do 6 epizode. npr 1 expanse je jedno 16 puta zanimljiviji.
 
 

Kacmo kod toga, kad ide treća sezona expanse?

6 juna

Link to comment
1 minute ago, Skyhighatrist said:

Baš baš loše, po svim parametrima. Kao neka nesmešna parodija.

 

Thx!

 

Tata mi je trazio da mu skinem [i prosledio sam mu vec], pa se mislim da li vredi ili da brisem.

Link to comment
23 hours ago, Host said:

Prvih nekoliko epizoda je zanimljivo, posle slobodno odustani. 

 

+1

 

Ja zbindžovao na brzinu celo, bolje da nisam. Vidi se od starta da ima dosta interesantnih ideja, ali gube se konci vrlo brzo a rasplet je trešina samo takva.

 

Džepna Meksikanka je zato :wub: 

Link to comment

odgledao sam bar 5 dokumentaraca na tu temu, aj' što je mučno, već što kapiram da bi mi uništilo gledanje kad znam sve, ali svakako preporuka za tu temu, to je bio jedan od tih vrhunaca ludila devedesetih kad su državne službe SAD na čelu sa notornim ATF divljale, Ruby Ridge, Waco i slični standoff incidenti. 

Link to comment

Javljajte za waco. 

 

Odgledao sam 2 netflixovštine.

Dirk Gentley - serija fakat ima poseban šarm i atmosferu, praktično je maštovita bajka, povremeni sasvim ok humor. Verujem da će biti ok ljubiteljima Daglasa Adamsa, u suštini je na nekih max 7/10.

 

Master of None - mi je odličan. Jednostavna priča koja pokazuje da nisu potrebni kvadrilioni i koješta da se napravi nešto zanimljivo. Ansari ima taj šarm da iznese sam ovakav projekat, a sviđa mi se i humor na koji se oslanja. Pola serije se ždere po nekim restoranima, kontam da su u pitanju neki sponzorski ugovori i sl al ajd.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...