Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

42 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Mnogima se svidjela počev od druge sezone. Meni je samo početak druge dobar, posle toga opet postaje bezveze

 

39 minutes ago, Fakundo Sava said:

Leftoversi imaju slab početak.Ali zato sve nadoknade od polovine prve sezone.Druga i treca su mnogima nesto najbolje sto su gledali.

Preskoči onu dečurliju nebitni su za priču i extremno dosadni. Ako očekuješ da sve kockice slože,rešenje misterije,kako, zasto sve na tacni 

zaobiđi . 

 

ok, doceracu nekako do druge sezone... valjda. fala.

Link to comment

odgledao 3 epizode svaba, i zasad je prilicno ok utisak, sve manje su mi stranger things a sve vise tvin piks i lost. da kazem, 70 posto lost, 20 posto tp i 10 posto ST.

narativno su 110 posto lost, i kao i tamo, bojim se da ovde takodje nece znati sta sa tolikim brojem likova i pitanja, al ajd, mozda bude sve ok.

jako fino je sve izrezirano, ono finale trece epizode sa split skrinom bilo je vrlo efektno. u trecoj nije bilo naratora pa je to plus.

Link to comment
On 1/30/2018 at 8:03 PM, darling said:

 

ja sam pokusala da gledam valkiru, la mante i rebeku martinson i sve mi je bilo bzvz. 

 

povlacim rec za rebeku martinson. okej je. nije vrhunska, al iznad proseka za skandi krajm koji je uso u rutinu i otaljavanje. 

Link to comment
10 minutes ago, darling said:

 

povlacim rec za rebeku martinson. okej je. nije vrhunska, al iznad proseka za skandi krajm koji je uso u rutinu i otaljavanje. 

da, rebeka je ok. napisah da je Before we die bzvz, a juce sam pocela da gledam neku nemacku The Walley (Weinberg)....pa mislim, dobra ideja i sve ali mnogo nedostataka, prosto mi negledljivo vise. Sad se kanim da pogledam Vanished by the lake, da pocMem pa da vidimo dalje.

 

inace, Snow je izbacio kompletnu 6. sezonu Engrenages sa engleskim titlom

Link to comment

Pogledah australijski The Code. Kao što ajant reče, dobra, mada ne bez mana. Malo se gube u politici, ali svejedno, brzo se gleda. Bilo je priče da će uraditi američku verziju, nemam pojma jesu li odustali

Link to comment
Ja zaglavio u sred 2. sezone, da nastavim?
Prve tri sezone je ista tema vrti se oko Brodija, a ostale su jedna prica po sezoni.

Naravno da vredi, odlicna serija

Sent from my T8(E8C1) using Tapatalk

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...