Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Nije, tek je u maju/junu emitovana u FR, dok to uzme neki BBC4 ili Channel 4 pa obradi pa pusti jednu po jednu, pa dok neko ne ripuje pa na torrent...

 

Mislim da ima sve epizode, sa titlovima čak, na striming sajtu sundancenow, pretplata je bijednih $5 mesečno, ako mi nestane stvari da pogledam na lageru i uhvati me neizdrž, ima da tamo odgledam.

Link to comment

Pisali smo već o tome ovde.

 

Postoji od 29. juna rip sa full English, French, and forced French softsubs, ali stvarno ne znam da li ga ima negde na javnim trackerima:

 

 

The.Bureau.S03.720p.BluRay.AAC2.0.x264-BTN
Link to comment

Vidi stvarno, skroz sam zaboravio na to, sad se sećam. Jbg, ja pogledao 1337x, pajrat, torrentdownloads i Bugare, ne znam gde više da probam. Kod Rusa sam odavno zaboravio i pass i email.

Link to comment

Nije, tek je u maju/junu emitovana u FR, dok to uzme neki BBC4 ili Channel 4 pa obradi pa pusti jednu po jednu, pa dok neko ne ripuje pa na torrent...

 

Mislim da ima sve epizode, sa titlovima čak, na striming sajtu sundancenow, pretplata je bijednih $5 mesečno, ako mi nestane stvari da pogledam na lageru i uhvati me neizdrž, ima da tamo odgledam.

U suštini, našao sam epizode, ali nema nigde titlova na nekom meni upotrebljivom jeziku. :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...