Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Jel gledao neko dalje od Pilot epizode, The Deuce? Ostavilo me skroz ravnodusnim, valjda sto se oseca pretencioznost i insistira na prljavosti u svakom kadru + neuverljiva glumacka ekipa na celu sa James Francom.

Ubiće ih hajp...
Link to comment

Treca sezona je vrhunska, da su malo vise forsirali pacho hereru odao bi se pederluku. Onaj 4. bos iz njujorka je isto fenomenalan lik.

Daaa, Paćo kida u prvoj epizodi! A u doba Pablita bio nebitan lik.
Link to comment

Jel gledao neko dalje od Pilot epizode, The Deuce? Ostavilo me skroz ravnodusnim, valjda sto se oseca pretencioznost i insistira na prljavosti u svakom kadru + neuverljiva glumacka ekipa na celu sa James Francom.  

 

Mislim da nije krenulo još, pilot je procureo ali ostalo ne.

 

Meni nije delovalo naročito pretenciozno, klasičan je period piece kakvi se pokušavaju od uspeha Mad Men. Očigledan je sajmonovski "razuđen" plot koji prati milion sitnih likova.

 

Za glumce si u pravu. Ko je došao na ideju da Franco glumi dva brata blizanca, sam neka se prijavi na streljanje. A Maggie G. je tek...

 

Link to comment

Ajd' mozda i gresim povodom pretencioznosti, valjda sam sam takav utisak stekao od silnih kratkih kadrova, cija je svrha vise da sokira, nego da pravi atmosferu, jos su povrh svega glumci van svega toga, plutaju negde, pitaj boga gde. Bude bolje, nadam se, meni je to vreme 70-ih omiljeno. 

Link to comment

longmire...leglo leglo, moj fazon. nastavicu. i taman ima 6 sezona. puna kapa.

 

 

james franco je odlican glumac ali zasto imam neku averziju prema njemu nemam pojma

Edited by mustang
Link to comment

Pazi, i Narkos je brutalna ali nema tih depra momenata kao Gomora, plus vrijedi zbog kreacije Vagnera Moure (kao Pablita). Da je film, trebalo bi mu dati Oskara, dominira svakom scenom.

Link to comment

Narkos je super. Pošto sam gledao neke dokumentarce o Pabletu mogu da kažem da je dooobar deo prve dve sezone urađeni po istinitim događajima. 

Verovatno tj sigurno sam spominjao ali overite 2 Escobars iz ESPN serijala 30for30, sjajno štivo.

Link to comment

Da, fantastično urađeni detalji iz stvarnog života, tipa onaj min. pravde kog upucaju, ladno su našli istu knjigu koju je ovaj zapravo čitao dok se vozio i dali je u ruke glumcu (ta knjiga se vidi na autentičnim slikama koje su napravljene na uviđaju, tj. u momentima nakon pravog ubistva pored tijela Lare). Narkos je vrhunski proizvod.

Edited by James Marshall
Link to comment

Gledaj, Narkos je uživanje, baš onako, full flavor. Odlična gluma, vrhunska produkcija, dobri kadrovi, muzika, ma ima serija sve. 

 

when-you-have-to-go-back-to-reality-afte

Edited by James Marshall
Link to comment

imali su tezak fail u prvoj sezoni sa bmw peticom (e39), kad dovoze novinarku kod njega na gajbu (ako sam dobro zapamtio scenu).

taj model se nije proizvodio tada, al sve ostalo jeste spektakl.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...