Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Sinoć počelo na britanskom Channel 4 prva od deset (nezavisnih) epizoda "Electric dreams".

 

 

Ne izgleda loše. Radnja i zaplet pomalo derivativna (jel imamo našu reč za to?) ali sve je jako jako dobro urađeno. Pogotovo, naravno, glumci. Robb Stark je u prvoj epizodi :D brate, koliko je Britanija dobro mesto da se snimaju sive, teskobne distopije.

Link to comment

top of the lake, izasla druga sezona, elisabeth moss sjajna. odlicna krimi misterija, sezone nisu povezane ali nije zgorego odgledati i prvu jer se provlace neki detalji koje sam recimo ja potpuno zaboravila s obzirom da sam davno gledala prvu.

meni bila ''onako'', nije mi legla, ti dijalozi su me smarali, nekako mi previse naginjalo ''umetnicarenju'' tj pokusaju kempionove da od mainstream serije napravi umetnost. no, daleko da je losa, pegi (elizabet) je zaista maestralno odglumila, ali je i nikol bila sjajna. a muzika -  pa muzika je moj ovogdisnji hit serijskih muzika, zapravo zajedno sa kiwanukom iz big little lies. dakle, da se zapamti sjajni kompozitor Mark Bradshaw.

Link to comment

Jesam ja malopre  :blush: posle svih onih marvela, superheroja, spašavanja Amerike i ostalih katastrofa ovo mi je sasvim ok. Onda su išli Players, to preskačem a onda su se vratili Zamenici direktora  :0.6:

Link to comment

Naravno da ne vredi, sve je uzaludno, nikom nigde nije mesto, niko nije tražio da se rodi, svi ćemo jednog dana da umremo, zato sedi i gledaj TV.

 

Ima simpatičnih kurvi, ima večno mladolika Lisa P, šta će ti više?

 

Link to comment
Fala vi, ali vijeme mi je ograniceno.

 

Na jednoj strani HBO pedluje svoja sranja, na drugoj NFL svoj direktan prenos misicavih muskaraca u helankama koji se valjaju po vjestackoj travi u potrazi za naduvanim balonom od krmece kozhe Monday Nigh Footbal, na PBS pak Ken Burns i "Vietnam War", a u tzv. RL zena, sitna djeca i osrednje veliki psi hoce svoj dio paznje.  :wacko:

Link to comment

ovo pitanje je dovoljno dobro za svoj topik :)

 

inace preferiram happy end ili bar postojanje nade. emotivno me najvise pogodi kao da nije kraj serije i tad mi je jako tesko da se rastanem od nje. a znam da nema vise...

 

uglavnom pratim usamljene serife, marshale, policajce ili epohalne u doba divljeg zapada. polufinale sezone me cesto na ivici napetosti dovede gde nesvesno sve nokte izgrickam a srcka radi kao da sam u sprintu .....

 

i uglavnom pamtim najveca finalna razocarenja tipa dexter i true detective prva sezona.

 

 

Upravo zavrsih Wallandera sa Kenet Branom,  i rekao bih da definitivno spada u sjajan wrap up

Link to comment

Najgluplji tekst u istoriji interneta o tome zašto je Rick & Morty precenjena serija

 

Troje stručnjaka su pitali, prvi zamera što "many of the scientific ideas are inaccurate and so not really based in science" :isuse: 

 

Drugi kaže "as a woman and a philosopher, I see male behaviour that has made both philosophy and physics the two most male-dominated fields with longstanding histories of being hostile to women. This is really tough to get past as a viewer. Rick's really bad and irresponsible behaviour is par for the course; as a male he gets away with it; but a woman would be pilloried." :isuse:

 

Treći kaže da je Harmon bio na vrhuncu u Community a onda je počeo da ga razvodnjava, i sad ceni da radi isto sa R&M :isuse:

Link to comment

....sve je uzaludno, nikom nigde nije mesto, niko nije tražio da se rodi, svi ćemo jednog dana da umremo, zato sedi i gledaj TV.

 

morti? :D

 

 

Drugi kaže "as a woman and a philosopher, I see male behaviour that has made both philosophy and physics the two most male-dominated fields with longstanding histories of being hostile to women. This is really tough to get past as a viewer. Rick's really bad and irresponsible behaviour is par for the course; as a male he gets away with it; but a woman would be pilloried."  :isuse:

 

 

što bi reklo jedno dete, gospođo bože! :isuse:

 

kakvi dosadni ljudi

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...