Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

poceli su na warezu da kace the bureau s03 hc eng subs (prve tri epiziode), jedino sto je na rapidgatoru i 1,2gb po epizodi, nekih pola dana skidanja za non premium usere.

 

cekamo cika sno-a da nam isporuci torrent kad se prikaze sve =)

Link to comment

Drugari, na Kodi addon-u Covenant imate celu sezonu 3 Bureau okacenu, sa hardcoded subs...

 

Ja vec uzivam  :smoris:

 

edit: a imate i ovde pa trazite titlove posebno

 

 

:thumbsup:

 

Probao prvo ovaj torent, ima titlova koji su onako sa greskama, ali razumljivo. Medjutim, nema prevoda sa arapskog.

 

Dugo nisam koristio kodi, pa taman onda instalirao covenant i sve lepo radi. Titlovi su dobri..

Link to comment

top of the lake, izasla druga sezona, elisabeth moss sjajna. odlicna krimi misterija, sezone nisu povezane ali nije zgorego odgledati i prvu jer se provlace neki detalji koje sam recimo ja potpuno zaboravila s obzirom da sam davno gledala prvu.

Link to comment

Koje po vama serije imaju najbolje finale ? Da padnete na dupe,ostanete otvornih usta,zaboravite da igraju real i barselona

Malo je takvih, uglavnom ili se završe prevremeno ili razvlače priču do negledljivosti 

Link to comment

ovo pitanje je dovoljno dobro za svoj topik :)

 

inace preferiram happy end ili bar postojanje nade. emotivno me najvise pogodi kao da nije kraj serije i tad mi je jako tesko da se rastanem od nje. a znam da nema vise...

 

uglavnom pratim usamljene serife, marshale, policajce ili epohalne u doba divljeg zapada. polufinale sezone me cesto na ivici napetosti dovede gde nesvesno sve nokte izgrickam a srcka radi kao da sam u sprintu .....

 

i uglavnom pamtim najveca finalna razocarenja tipa dexter i true detective prva sezona.

Link to comment

Koje po vama serije imaju najbolje finale ? Da padnete na dupe,ostanete otvornih usta,zaboravite da igraju real i barselona

Malo je takvih, uglavnom ili se završe prevremeno ili razvlače priču do negledljivosti

Six feet under - osim što je najbolja serija ikad, ima ubedljivo najbolje finale ikad.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...