Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ja je gledala zimus pa je se jos i secam, ali da sam je gledala kada je pustena, sve bih zaboravila... :-) mada, nije losa ali nije ni nesto spec.

do ovog leta sam bila ubedjena da englezi ne mogu da naprave lose serije, da eventualno mogu neke ciji me sadrzaj ne zanima ili tako neki razlozi koji su do mene, al letos pokusala da gledam in the dark, the loch i fearless i bila zblanuta koliko su lose u svakom smislu. nisam se tome nadala od engleza, losa gluma, bledi scenariji, ma sranjca teska, bas!

 

trenutno pratim gypsy  (iako ona nije engleska, jel) sa naomikom i mogu reci da se ni sa tom serijom nisam nesto usrecila.

a sve su to serije kakve bas volim da gledam, sa radnjama koje bi me, citajuci sadrzaj uvek privukle, ali ove engleske su neke drugoligaske, a ova gypsy je razvucena i dosadna do zlaboga.

 

no, kako me ipak tema jako zanima odgledacu je celu, ali nisam bas zadovoljna i zao mi je sto tracim vreme na nju :-)

Link to comment

In the Dark i Fearless su jad i beda otužna, ono dno dna ala kako bi to izgledala sapunica malograđanštine Mančesterske onako kako je mali Đokica zamišlja, ali Loch je sasvim o-kej...

Link to comment

au, gagili to je bas preporuka :D ako je neka doktorska nije za mua

 

sad bacih pogled izgleda da nije

 

pa i nije, pogledah sinopsis malopre. nesto su ufitiljili poslednjih produkcija, a mogu reci da su i skandinavci. ili sam ja prezasicena

Link to comment

ovako izgleda povratak kući kada se završi eksperiment koji traje >36h u kontinuitetu (dešava se par puta mesečno)

https://youtu.be/bpT8BLPDIBo?t=92

zaboravila sam koliki su carevi, moram da nadoknadim propušteno

 

meni je the loch bila onako. opet sam imala problem sa početkom, nikako da isteram prvu epizodu u jednom cugu. u nastavku priča postaje dovoljno interesantna, ali je realizacija bezveze. likovi neupečatljivi (osim dinamike odnosa glavne detektivke "i am a detective, i detect things" i lokalnog šefa policije, šta li je), a glumci svi isti i svi isto glume - morala sam da ih razlikujem po principu žensko/muško, mlad/star, belac/crnac i sl., do kraja nesigurna ko je ko. rasplet pomalo besmislen, ali to je već notorni problem većine krimi serija.

 
Link to comment

Ma hoću, ali brate kako ulaze likovi u radnju ovo je sumanuto...

+1000

 

Ja sam upravo zbog toga batalio na pola, mislim da sam već i kukao ovde...nije da sam neki stručnjak ali ako mene pitaš užasno pisanje

Edited by Ruxin
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...