Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

boschic pravo zadovoljstvo :) kao dobar viski sto klizi niz grlo uz dignute noge i cigarom. sav taj ambijent, tempo, detalji, mozda mi je objektivnost umanjena (zbog grada)....lepo isprepletano i uzbudljivo.

 

klinka od boshca mi je preslikana glujmom kao non-binary lik, taylor, iz billions sto radi za axlrod

Link to comment

Odličan double-shot Blacklista.

Konačno dve odlične epizode i da imamo bar razjašnjenje jednog segmenta priče. Valjda neće ništa da useru u trećoj eizodi.
Link to comment

Meni mirise na brzi kraj serije... videcemo. Toliko su bili tajanstveni oko Mase, a sad se sve tako brzo razjasnilo.

Drugo, ona bi morala da se seti Mr Kaplana, jer nije bas bila mala kad je ova otisla...

Link to comment

Meni mirise na brzi kraj serije... videcemo. Toliko su bili tajanstveni oko Mase, a sad se sve tako brzo razjasnilo.

Drugo, ona bi morala da se seti Mr Kaplana, jer nije bas bila mala kad je ova otisla...

 

Ali, Maši je sećanje nekako izbrisano, i promenjeno. U celoj serija ona ima zbrkano sećanje na svoje detinjstvo, ne seća se ni majke, ni oca ,  samo nekog požara , a i to prilično konfuzno. Zašto bi se onda sećala dadilje?

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...