Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Da odgovorim sam sebi... ovaj spinoff je tesko sranje na osnovu odgledane jedne i po epizode... Ideja kao takva je prezvakana 100 puta, a ovo je i lose usput.

 

Dosta losije od The Blacklist,

 

 

Preporuka - preskociti.

Ja gledam, def je losije od originala - mada je sa poslednjom epizodom zaplet postao interesantan.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Meni je i The Blacklist postao smoran, naročito od kada nema Fulkruma, i rešena je navodna misterija sa Lizinim ocem i sve epizode  svode na:  Red nešto hoće i svi iz FBI-a potrče da to izvrše, i ne pitaju zašto.

Link to comment

Meni je i The Blacklist postao smoran, naročito od kada nema Fulkruma, i rešena je navodna misterija sa Lizinim ocem i sve epizode svode na: Red nešto hoće i svi iz FBI-a potrče da to izvrše, i ne pitaju zašto.

Mozda bude bolje posle ove duge pauze :unsure:

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Ja vala čekam da se završi pa ću onda -_-

 

Neću da guglam, koliko će imati epizoda, je l se zna? 3 ili 4?

 

meni treba od 1-4. nema na netflixu. hvala. 

Link to comment

Replacement (BBC1)  i Broadchurch (ITV) su mi trenutno hit.

 

Replacement gotov, Broadchurch ide još uvek, vozi treća i poslednja sezona i to odlično, posle nešto slabije druge. Nikad nisam uspela da ispratim razvoj Grejspointa. Počela sam da gledam, pa napustila i zaboravila, al nije bio loš.

 

Čak je i Skajler (Volter Vajtova žena iz BrBa, ne mogu se setim kako se zove glumica) dosta dobra u US pandanu DS Miller, mada ništa ne može da zameni Oliviju Kolman. 

Link to comment

Broadchurch volim da odgledam sve odjednom, sačekaću da se završi, pa onda za neki vikend sve epizode.

Uh, ja sam tako gledala, al sad nisam mogla da izdržim. Plus, imam nečem da se radujem ponedeljkom. 

 

 

Ovo odlično počelo, ali treća epizoda... :wacko:

 

 

 

 

A, da, znam. Treću treba izmeđedovati™. 

 

Inače, BBC1 imao i Apple Tree Yard. Nee loše, s obzirom da već neko vreme nema neke televizije koja izuva iz cipela. 

Link to comment

Нисам сигуран да ли је већ стављано, а није ни баш најновије. Нисам је пратио редовно, али кад год сам имао времена , одгледао сам са задовољством коју епизоду. Иначе одлична глума Габриела.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...