Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

za nekoliko dana krece druga sezona sense8 :)

 

Be still my heart. Najveće sranje koje sam odgledao poslednjih godina, u žestokoj konkurenciji. Divim se sebi što sam izdržao do poslednje epizode.

Link to comment

Be still my heart. Najveće sranje koje sam odgledao poslednjih godina, u žestokoj konkurenciji. Divim se sebi što sam izdržao do poslednje epizode.

Ти си и мене превазишао у мазохизму. Издржао сам прве четири...

Link to comment

Pričali smo nešto malo, možda na nekom deugom topicu.

Zanimljiva estetika, kamera, nije ni kasting loš, sve je onako, simpa ali i dalje ni prinijeti stripu.

Ipak, da ne spojlujem ali treba sačekati kraj prve sezone i drugu, sve liči na neki ogroman uvod u prava dešavanja.

Link to comment

gleda li neko Billions?

 

Tek sad videh ovu pretposlednju epizodu - kakav obrt na kraju!

 

Bice interesantno finale...

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Gledam ja. Ne znam koje će biti implikacije toga što je i Vendi šortovala akcije. Da li će to da doprinese nekom konfliktu interesa u slučaju gde je Čakova porodica oštećena ili i ona sada nosi neku odgovornost za celu Bobijevu zaveru. Videćemo.

 

Gledam seriju, a svi mi idu na živce u toj seriji. S posebnim osvrtom na Čaka i Bobija.

Edited by MayDay
Link to comment

Gledam seriju, a svi mi idu na živce u toj seriji.

 

buddha-and-divine-grasshopper-ilisa-mill

 

Sledeći korak ka prosvetljenju je da počneš glasno da kukaš koliko te nervira serija koju gledaš. To te samo jače vezuje, pa se "ide mi na živce" polako kali u "strastveno je mrzim". U idelanom slučaju, baš tu negde kad pravednički gnev dovedeš do usijanja serija se završi, i onda dobiješ subjektivni osećaj da si nešto ostvarila, da si je pobedila.

Link to comment

Lara je najodvratniji čovek u seriji posle Dolar Bila, koji je neprikosnoven.

 

Moram da priznam da, uprkos tome što ne volim Bobija jer je kriminalac i nema skrupula, neviđeno više me nervira Čak. Čak je pamperovani tatin sin, sa javnom funkcijom koji krši procedure na projektovanom putu ka obavljanju izvšne vlasti. Gledam kako su scenaristi u Čakov univerzum ubacili sve od luxurious goods što postoji. Ceo tartuf na poklon, one cigare što puše što se čuvaju na posebnom stepenu vlage, o vinima i viskijima da ne pričam. Tu su večitio neki stari industrijalci, old money prdonje, dok u Bobijevom self-made životu figurišu pizza iz kvarta i grad school diplomci. 

 

Volela bih da ga Čak na kraju popuši. I Bobi da ide u zatvor jer jer kriminalac, ali je njegov svet prilično demokratičniji i otvoreniji.

 

@Vini

Volim ja da gledam seriju, ali ne volim likove iz serije. 

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...