Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Kakav je novi Prison Break? Je li gledao ko? :)

Smaraju sa Korejcem koji se pali na Queen, jebo ga Freddie Mercury da ga jebo svakih pet minuta, smaraju sa supersposobnostima Michaela i Lincolna da se izvuku iz grada koji je ISIL zauzeo, onda kad je T-Bag bio kod Kellermana... Ma fuj.

 

Ali dobro, ubije se vrijeme.

Link to comment

Ne javljate da je krenuo novi Silicon Valley, skroz nekorektno od vas :(

 

Ne sećam se apsolutno ničega iz treće sezone, ali ipak mi je odlično u četvrtoj.

Link to comment

gleda li neko Billions?

 

Tek sad videh ovu pretposlednju epizodu - kakav obrt na kraju!

 

Bice interesantno finale...

 

 

posto je najavljena i treca sezona, nisam ziv kako ce ovu zavrsiti. 

Link to comment

Trebalo je valjda da kažeš kako je skroz nerealno da ga svi čekaju na prednjim vratima, a on uđe na zadnja. Na primer.

 

Na primer, a posle se Erlich kao pretvara da govori mandarinski i nikom nije sumnjivo što lupeta čing-čang-ćiju. Ma užas jedan -_-

 

Ali sve sam spreman da oprostim dok je smešno, a ovima nekako uspeva već evo četiri godine.

Link to comment

slučajno naleteh na Black Mirror, i dopalo mi se baš :), nisam doduše još odgledala sve, samo prvu sezonu i kraj treće

 

ne vidim da ima tema pa reko ajd ovde

Link to comment

yCHMfD0Q6few5I44qsmEBfn3INU.jpg

 

 

Одгледали прве три епизоде синоћ. Потпуно гледљиво.

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Ми прешли на другу. Вози одлично, стилски урађено да моја претпостављена команда може да гледа епизоду са побеснелим касапином и спава без проблема касније, што је за неког ко се Звезданих стаза плаши приличан успех.

Link to comment

Sad video na BBC-ju najavu za novu krimi drama mini-seriju Broken. Ko želi može da pogleda na ajemdibiju, ja ne bih da linkujem, jer neću ni teoretsku mogućnost bilo kakvih spojlera o plotu.

 

Ono što je dobro: glume Sean Bean i Ana Friel.

Ono što je vrlo dobro: seriju producira BBC

Ono što je najbolje: ovo je pisao Jimmy McGovern, kreator Lakesa, Accuseda i naravno - Crackera.

 

 

Kreće 23-ćeg maja. Joj kako jedva čekam.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...