Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Jel gledao neko Timeless?

 

Ja je zbindžovao za praznike. Zabavno. Doduše nisu se usudili da malo više budu provokativni da bi bilo baš dobro. Šteta što neće biti druge sezone koliko kapiram.

 

I likovi su nedovoljno identifikabilni, bar meni. Pretpostavljam da zbog toga i neće biti druge sezone.

Link to comment

pogledah bureau  ... marina super lezi u ulozi agenta farsi dokorantkinje ali joj pozadina nije neka. generalno fali vise raskosnih pozadina. 

 

 

 

elem, omiljeni likovi pored kasovitza : 

 

Florence Loiret Caille

 

i glavni baja u unitu (cika sa brkovima, po hijerarhiji iznad henri duflot-a i marc laure-a) ....  kako se zove?

 

 

 

 

if8sbc.jpg

 

 

 

 

@ kowalski ovde objasnjavaju neke slicnosti i razlike sa RL na francuskom, : )

 

Edited by bosque
Link to comment

pogledah bureau  ... marina super lezi u ulozi agenta farsi dokorantkinje ali joj pozadina nije neka. generalno fali vise raskosnih pozadina. 

 

 

 

elem, omiljeni likovi pored kasovitza : 

 

Florence Loiret Caille

 

i glavni baja u unitu (cika sa brkovima, po hijerarhiji iznad henri duflot-a i marc laure-a) ....  kako se zove?

 

 

 

 

if8sbc.jpg

 

 

 

 

@ kowalski ovde objasnjavaju neke slicnosti i razlike sa RL na francuskom, : )

 

Hvala. Dobar clanak. A glavni baja nema ime, samo titulu DG. Interesantno je da sam ga skoro video u epizodi u jednom filmu, opet nije imao ime, samo pandur sa brkovima..

 

Misljenje o Marini nisam promenio, ali sve u svemu dobra i druga sezona i odlican kraj. Jedva cekam 3. sezonu..

Link to comment

biro sa hc eng titlovima imate na kioscima a berlin na hbo-u sa srpskim titlovima.

gde to ?

ja pokusao svuda i nasao samo prevod za s01e01 ... ne nalazim ni sa hardkodovanim engleskim titlom

(baci private poruku ako te ne mrzi)

Link to comment

I ja se nerviram, ni Bureau ni Berlin station niko ne prevodi...

eno ga berlin station sa exyu prevodom na popcorn time. ima i eng titl, pa šta voliš. odgledala sam kad se pojavio, bili su prilično ažurni. sad, što baš nisam morala gubiti vreme, to je drugi problem.

Link to comment

gde to ?

ja pokusao svuda i nasao samo prevod za s01e01 ... ne nalazim ni sa hardkodovanim engleskim titlom

(baci private poruku ako te ne mrzi)

 

ne mrzi me, bacio  ^_^

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...