Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Nemojte da se opterećujete sa tim detaljima. Manje više prevaranti su prevaranti, političari takvi kakvi su i to...

slazem se, medjutim, ekonomske mahinacije, akcije, brokeri i te stvari ne samo da ne kontam, nego su mi extra nezanimljive, nisam gledala ni vuka sa vol strita

Link to comment

The office, gledam sezonu dnevno.

U nivou je sa Sainfeldom.

 

Sent from my x600 using Tapatalk

baš i nije neka preporuka... kako je taj čovek zaradio stotine miliona, misterija je obavijena enigmom i upakovana u tajnu...

Link to comment

Sjajan!!

 

LBDL_page.jpg

 

 

mojo, tenks sto si mi skrenuo paznju na ovo. zaokupila me, fenomenalna je. imam jos dve epizode da zavrsim, odlazem, zao mi da se rastanemo.

al vidim bice i treca sezona ove godine :)

Link to comment

Ja zaspao na tom Birou i to na sred poslednje epizode prve sezone. I onaj Crni baron mi je bio dosadan. Njega sam odustao, ovo naravno mogu da gledam zbog Kasovica, ali greota što nije zanimljivije, valjda će biti druga sezona.

 

Dosta nizak nivo za francusku produkciju, podrazumeva nivo gledaoca ala EU fondovi, dakle - imbecila...

Link to comment

Ko ima Pickbox, primetio sam da su (konačno) počeli da uvode i HD sadržaj, najnovije sezone Black Sails, Billions i SS GB su sve u HD-u.

 

 

 

Inače, ako neko slučajno iz Pickboxa čita, odradite isto i sa Mr. Robotom, Dr Who-om, a kasnije i sa preostalim materijalom...

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...