Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

To je zato što su zli -_- A samo dobra mala nezavisna firma može da privuče 1 talentovanog stručnjaka, sposobnog da spreči napad nesagledivih posledica kao što je DDoS. (Za koji šef peder mrtav ladan pita odakle dolazi, čisto da bi stručnjak mogao da mu odgovori odasvugde.)

 

Ne usuđujem se ni da pitam kakve veze može da ima DDoS napad sa rootkit instalacijom, ali slutim nikakve.

 

(Zamišljam kako u epizodi 24 Džek trči okolo u pokušaju da spreči masovni organizovani napad na ambasade, milioni ljudi istovremeno apliciraju za zelenu kartu svud po svetu, birokratija to ne može da izdrži, pašće sistem! A onda kad uspe da tu kataklizmu spreči, tek onda shvati da su mu samo odvraćali pažnju - teroristi su u stvari u Belu kuću već instalirali izvesnog Baraka Huseina!!!1!)

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

 

(Zamišljam kako u epizodi 24 Džek trči okolo u pokušaju da spreči masovni organizovani napad na ambasade, milioni ljudi istovremeno apliciraju za zelenu kartu svud po svetu, birokratija to ne može da izdrži, pašće sistem! A onda kad uspe da tu kataklizmu spreči, tek onda shvati da su mu samo odvraćali pažnju - teroristi su u stvari u Belu kuću već instalirali izvesnog Baraka Huseina!!!1!)

 

1 vrh! :Hail:

Link to comment

Сморише негде око половине Стрејнџ и Морел, али на крају гледљива и духовита серија.Штета што госпоја није писала више.

Link to comment

in other news Ray Donovan kida. Ima jos MekSejna i Holmsove, bice ovo dobra sezona. naravno, Dzon Vojt je i dalje glavni baja. 

 

 

Ou jea! Bas je uzivanje gledati. Kako je tvrdoglav Rej, ko mazga  :s_d: Iako je serija (uslovno) receno porodicna drama, u njoj ima mnogo vise Elroja nego u TD-u, kolko god se Picolato trudio. 

 

 

In other other news, ako zelite da gledate dobru tinejdzersku dramu, gledajte Halt and Catch Fire. Zapleti, likovi, dijalozi... sve je na nivou teenage highschool drame, Beverly Hills 90210 style, doduse u lepsem settingu. Jedino sto je zanimljivo jeste gledati kako mala pankerka pokusava da zivi 1 americki san. Dobro i nastanak internetskih foruma :D

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Ja tek upio prvu sezonu, vcrs krecem drugu :jerry:  Ne znam sto mi je trebalo toliko dugo da je pogledam.

 

Pored Vojta, i James Woods razvalio :Hail: 

Link to comment

Ou jea! Bas je uzivanje gledati. Kako je tvrdoglav Rej, ko mazga  :s_d: Iako je serija (uslovno) receno porodicna drama, u njoj ima mnogo vise Elroja nego u TD-u, kolko god se Picolato trudio. 

 

 

 

Rej je Srbin. malo su popravili i onaj Bostonski Southey akcenat svi glumci... a kad pogledas stvarno je prva postava fantasticna, i Banci i Teri i Rej i cale im i Triksi i sada ovo dvoje plus nejvi sil sa grudnim mu misicama. 

Link to comment

Odgledao sam prvu sezonu Mosta, koji spoiler sledi.

Zadovoljan sam, iako bih imao neke minorne zamerke tipa Saga je možda malo previše introvertna za osobu sa očigledno jako visokim IQ-om, mogli su je malo unormaliti a da opet bude zanimljiv lik kao što jeste. Ostalo je ok, sviđa mi se kako po par epizoda uvode likove a da nemaju veze sa radnjom do određenog momenta. Poslednje dve epizode su primer kako treba da se završe sezone u serijama tog tipa, obrti, dinamika, i gorak kraj koji ostavlja bolji i teži utisak nego happy end. Nekih 7.5 od 10. 

Link to comment

 iako bih imao neke minorne zamerke tipa Saga je možda malo previše introvertna za osobu sa očigledno jako visokim IQ-om, mogli su je malo unormaliti a da opet bude zanimljiv lik kao što jeste. 

 

Saga ima Aspergerov sindrom, tako da je ona zapravo super funkcionalna obzirom na to oboljenje.

Link to comment

Saga ima Aspergerov sindrom, tako da je ona zapravo super funkcionalna obzirom na to oboljenje.

 

Ups. Jel se to spominjalo negde? Mislio sam da je njen problem asocijalizacija, manjak empatije i emocija uopšte ali u nekoj meri koja se ne može podvesti pod neki "sindrom" ili poremećaj. 

Link to comment

Ups. Jel se to spominjalo negde? Mislio sam da je njen problem asocijalizacija, manjak empatije i emocija uopšte ali u nekoj meri koja se ne može podvesti pod neki "sindrom" ili poremećaj. 

 

Davno sam gledala prvu sezonu, ali mislim da njen šef u jednom momentu spominje to u razgovoru sa Martinom pošto je on kao stranac  ne poznaje.

Uostalom ova serija ima svoj topik, tako daje to tamo detaljnije objašnjeno.

Edited by Arkadija
Link to comment

Ups. Jel se to spominjalo negde?

 

Jeste, a na internetu imaš i to da su autori genijalno prepisali sve simptome te bolesti u njen lik. Praktično je urađena toliko dobro kao da je po udžbeniku...

Link to comment

ispravio sam historijsku nepravdu sa Hell on Weels. Nekako sam je gledao u isto vreme sa Dedvudom i (potpuno neopravdano, kako sad vidim) strpao u koš gluposti, valjda iz revolta pošto je Dedvud otkazan a ovo nije. 

 

 

Sad vidim koliko sam pogrešio - Kalen Bohenen dominira - Džek Bauer Divljeg Zapada.

 

 

 

:Hail:  :Hail:  :Hail:  :Hail:  :Hail:  

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...