Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

2 hours ago, BlackGeorge said:

 

Samo da se zahvalim @mustang na preporuci serije Mayor of Kingstown. Odgledao sam sve, komplet obe sezone. Serija je izuzetno mračna ali veoma kvalitetna.

 

Može neka preporuka za sličnu seriju? 

 

verovatno si gledao vecinu ali za svaki slucaj

 

we own this city

 

boss

 

ray donovan

 

prison break

 

justified

 

bosch

 

tulsa king

 

the shield

 

mare of easttown

 

ozark

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
22 hours ago, black mirror said:

 

verovatno si gledao vecinu ali za svaki slucaj

 

we own this city - nisam gledao, ali jesam film sa istim nazivom. Izgleda da film nema veze sa serijom...ili ima? Baciću pogled, svakako.

 

boss - nisam gledao, baciću pogled i na ovo.

 

ray donovan - to sam davno gledao i brzo prekinuo, ne sećam se zašto...

 

prison break - gledao. sjajna serija

 

justified - nisam gledao. Hvala! Bacićemo i tu pogled.

 

bosch - ovo sam pokušao da gledam 2 - 3 puta pa odustao jer se brzo pojavljivalo nešto što mi je više privuklo pažnju.

 

tulsa king - gledao. Odlična serija, preporuka i od mene!

 

the shield - Odgledao sve sezone. Vrhunska serija!

 

mare of easttown - Nisam gledao, nisam znao ni da postoji ovo. Hvala na preporuci. Kate Winslet je tu, vrhunska glumica, teško da to ne valja.

 

ozark - Gledao čak 6 epizoda, zadnjih 5 onako na silu. Sa velikom željom da mi se dopadne ali ne vredi... Sjajni glumci ali mi nekako nije legla. Možda jednog dana nastavim od sedme epizode, ko zna ...

 

Pored svakog linka serije sam ostavio post.

Mnogo ti hvala na svim ovim preporukama! :thumbsup:

  • +1 1
Link to comment





 
Pored svakog linka serije sam ostavio post.
Mnogo ti hvala na svim ovim preporukama! [emoji106]


Boss i Bosch su vrhunske serije...

Meri iz Istauna takodje, neces se razocarati svakako.

We own the city je ok.. meni nekako na brzinu zavrsena.

Link to comment
17 hours ago, BlackGeorge said:

Evo krećem sa Boss serijom (2011. - 2012.)

 

Odgledao noćas dve prve epizode i počeo treću. Serija je TOP! Danas nastavljam gde sam stao...

  • +1 1
Link to comment

Ulepšala mi se godina..naleteo na dva nastavka Psycha koja je najludja serija ikad :wub:

Radi se doduše o celovečernjim filmovima a posebna caka je što su zadržali lik Lasitera iako je glumac koji igra njegov lik imao težak šlog /Timoti Oldmundson/ :hail:

 

Link to comment

Odgledao sam seriju Boss, obe sezone.

Vrhunska serija, meni lično u top 30 serija koje sam ikada odgledao u životu.

 

Smorio sam se što nema više od 2 sezone. :dry:

 

I šta sad odgledati posle ovakog jakog utiska što mi ostavi ova serija? Plašim se sam sebe i svojih visokih zahteva koje ću podsvesno imati posle gledanja ove serije. Sad da krenem nešto drugo da gledam i odma kažem sebi "to nije to, ne sviđa mi se" a u stvari serija dobra... Možda da sačekam neki dan da mi se slegnu utisci. Neviđeno psihološki JAKA serija. Ali neviđeno ... makar meni, sigurno ima i sličnih serija, samo ja nisam talenat da ih lovim kao neki sjajni forumaši ovde.

Hvala još jednom  @mustang, @black mirror

  • +1 3
Link to comment
24 minutes ago, BlackGeorge said:

Vrhunska serija, meni lično u top 30 serija koje sam ikada odgledao u životu.

 

Daj nam spisak tvojih omiljenih 176 serija kako bi ovo imalo težinu. :D

Link to comment
9 hours ago, BlackGeorge said:

Odgledao sam seriju Boss, obe sezone.

Vrhunska serija, meni lično u top 30 serija koje sam ikada odgledao u životu.

 

Smorio sam se što nema više od 2 sezone. :dry:

 

I šta sad odgledati posle ovakog jakog utiska što mi ostavi ova serija? Plašim se sam sebe i svojih visokih zahteva koje ću podsvesno imati posle gledanja ove serije. Sad da krenem nešto drugo da gledam i odma kažem sebi "to nije to, ne sviđa mi se" a u stvari serija dobra... Možda da sačekam neki dan da mi se slegnu utisci. Neviđeno psihološki JAKA serija. Ali neviđeno ... makar meni, sigurno ima i sličnih serija, samo ja nisam talenat da ih lovim kao neki sjajni forumaši ovde.

Hvala još jednom  @mustang, @black mirror

https://m.imdb.com/title/tt2980696/

  • +1 2
Link to comment
14 hours ago, BlackGeorge said:

Odgledao sam seriju Boss, obe sezone.

Vrhunska serija, meni lično u top 30 serija koje sam ikada odgledao u životu.

 

Smorio sam se što nema više od 2 sezone. :dry:

 

I šta sad odgledati posle ovakog jakog utiska što mi ostavi ova serija? Plašim se sam sebe i svojih visokih zahteva koje ću podsvesno imati posle gledanja ove serije. Sad da krenem nešto drugo da gledam i odma kažem sebi "to nije to, ne sviđa mi se" a u stvari serija dobra... Možda da sačekam neki dan da mi se slegnu utisci. Neviđeno psihološki JAKA serija. Ali neviđeno ... makar meni, sigurno ima i sličnih serija, samo ja nisam talenat da ih lovim kao neki sjajni forumaši ovde.

Hvala još jednom  @mustang, @black mirror

 

Justified, crni čoveče Đorđe, Justified je trebalo pre svih onih. Ako ti se Tulsa svidela ovo će te oduvati, isti nivo opuštenosti, ali bolje štivo i podloga, plus ćeš zaraditi mancrush na Timoti Olifanta.

 

In other news:

 

 

  • +1 2
Link to comment
On 19. 5. 2023. at 14:48, goofs said:

 

Justified, crni čoveče Đorđe, Justified je trebalo pre svih onih. Ako ti se Tulsa svidela ovo će te oduvati, isti nivo opuštenosti, ali bolje štivo i podloga, plus ćeš zaraditi mancrush na Timoti Olifanta.

 

 

Odgledao sam dve epizode. Drugu na silu, bukvalno. Ne sviđa mi se serija uopšte. Neću joj dati ni drugu šansu. Jednostavno nije moja šoljica čaja.

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment

ja sam pokusavao Justified jedno 5 puta, nikada nisam uspeo da odmaknem dalje od 2 epizode.

ne volim picopevca Olifanta, smucio mi se jos u Deadwoodu, pickica-lutkica koja glumi ko gimnazijalac.

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment

na pocetku i ja sam jedva izdrzao do polovine prve sezone ali nisam zazalio jer posle toga nisam mogao da stanem, od gornje liste za mene najbolje su bosch i justified ali ako bih trebao da izaberem to bi bio justified

Link to comment
4 hours ago, 3opge said:

ja sam pokusavao Justified jedno 5 puta, nikada nisam uspeo da odmaknem dalje od 2 epizode.

ne volim picopevca Olifanta, smucio mi se jos u Deadwoodu, pickica-lutkica koja glumi ko gimnazijalac.

 

Pa to je i meni najveći problem. Jednostavno ne mogu da svarim glavnog junaka serije Olifanta. Doduše i sam tok radnje takođe mi nikako "ne klikće" da tako kažem. Jednostavno mi je sve to nekako dosadno i mrtvo. Sećam se recimo da sam imao problema da svarim Breaking Bad u početku. Međutim moj sopstveni stepen osećaja mrtvila prema toj seriji u početku nije bio baš toliko nizak kao kod ove serije. Breaking Bad sam od tamo neke pete, šeste epizode jednostavno prihvatio takvu kakva jeste jer me je tematika i sasvim solidna gluma ostavila u dovoljnoj pažnji da je na kraju i prihvatim. U ovoj seriji me ne vezuje apsolutno ništa i ne bih dalje pokušavao jer apsolutno ne postoji nijedan aspekt u toj seriji koji mi se sviđa. Ni tema, ni scenario, ni gluma, ni režija.... apsolutno ništa.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...