Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

1 hour ago, goofs said:

Danas je izašla poslednja epizoda treće sezone (a verovatno i serije) Tede Lasoa i nisam verovao da ću ovo ikada napisati u svom životu, ali...nisam veliki fan ove sezone :sad: ...

previse klisea, recikliranja, corny scena, wtf i total cringe momenata.
uz pregrst banalnih woke pod-pricica osmisljenih vrv samo za teletabise.
jos jednom sam posumnjao na (zlo)upotrebu chatgpta od strane kreatora/scenarista.
jedine svetle tacke ove sezone, s nekog zanatskog aspekta: hannah waddingham i jeremy swift.
(ostali izgledaju prosto bledi pored ovo dvoje.)
sveukupno, prilicno bedan zavrsetak jedne od (meni barem) naj- vedrijih, pozitivnijih i sarmantnijih serija ikada.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:


Ali jednu glumicu sam prepoznao po glasu...
Ehhh mladosti...



....shiit has hit the fan.

 

Na pocetku 2. epizode?

Link to comment
On 31. 5. 2023. at 20:50, Halvard said:

Ja sam stvarno hteo da mi se svidi Tehran, ali sam sredinom druge sezone batalio.

Ne mora glavna junakinja da bude superšpijunka i Lara Kroft/Arja Stark, štaviše i bolje je što nije, ali vala ne mora ni da bude ni smotana kao sajla i kao random pokupljena s ulice. Stalno sam zamišljao kako bi Nurit iz Faude to rešavala. :D

 

Iskren da budem ja više obraćam pažnju na ovu Mosadovku koja se javlja iz Hedkvotersa. :) Baš mi se dojmila (Liraz Charhi).

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Krampa said:

Silo. Nije lose za pocetak. Drzi paznju, prica solidna nadam se da nece usrat kao sto ti inace biva

 

Meni spica ima malo Westworld vajb, te se nadam da nece zavrsiti isto...

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, jms_uk said:

 

Meni spica ima malo Westworld vajb, te se nadam da nece zavrsiti isto...

da, da u pravu si.

imam osecaj da cela prica ide u tom pravcu, pogotovo kraj poslednje epizode - relic

Edited by Krampa
  • +1 1
Link to comment

To je radjeno po knjigama za koje kazu da su dobre. Ja cu prvo procitati knjige pa da vidimo dalje.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Link to comment

Fin je Silo, vizuelno je baš lepo urađen, priča je za sada ok, nema gluposti i praznog hoda. Gluma je solidna. Koliko sam videla knjiga ima poprilično, to je ceo serijal, ne znam ni koliko je planirano sezona da bude.

 

Btw, malopre videh da će biti i 4.sezona Džeka Rajana :isuse:

Posle onog fijaska sa trećom sezonom, ne znam šta bilo kome ovo treba.

Link to comment

Završio sam obe sezone serije Tehran. Serija je odlična, nadam se da @Nebojsa imaš još nešto slično da preporučiš. :)

Edited by BlackGeorge
Link to comment
21 hours ago, BlackGeorge said:

Završio sam obe sezone serije Tehran. Serija je odlična, nadam se da @Nebojsa imaš još nešto slično da preporučiš. :)

Fauda, Kalifat, Patria.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
On 2. 6. 2023. at 21:51, Frank Pembleton said:

U vezi...
White house plumbers
 

 

 

 


....shiit has hit the fan.

 

 

 

 

Moram da nadjem i pogledam epizodu Miami Vice gde je gostovao..

Link to comment
 
Moram da nadjem i pogledam epizodu Miami Vice gde je gostovao..

Ali moja zena:
Cekaj bre i ono je istina? Auuuu



....shiit has hit the fan.
Link to comment
4 hours ago, Patty Lee said:

Fauda, Kalifat, Patria.

Pokušao sam ovu Patriu, odgledao celu prvu epizodu i odustao od daljeg gledanja. Nigde veze sa Tehran što se tiče dinamike. Ovo je uglavnom drama a to baš i ne volim. Definitivno nije moja šoljica čaja. Ako već mora drama onda bih gledao nešto poput Mad Men.

 

Pokušaću sada opet Faudu. Kažem opet, jer sam pre nekoliko godina pokušao pa odustao a ne sećam se zašto.? Možda je u međevremenu bila krenula nova sezona Homeland, Berlin Station, Blacklist, Gomorrah, Breaking Bad, House of cards, Westworld ... ili je uleteo @kud u maglu Simoviću sa sjajnom asistencijom za pogodak u rašlje - odličnom mini serijom ZeroZeroZero :D

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...