Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

1 hour ago, pariah said:

Nisam znao za ovo. Iz radoznalosti ću baciti oko na ovu kinesku produkciju u iščekivanju šta će ona dva debila iz got-a da naprave od onakvog književnog remek-dela.

verovatno ce da iseku sve delove koji su bitni i kazu nesto tipa

While Dany kinda forgot about the sofon...... 


 

Link to comment

Pa kakva je serija?? Nedavno mi cerka kupila za rodjendan, nisam citao SF nesto a knjiga i nije bas da isplazis jezik kako je predstavljaju, pred kraj sam. Pretpostavljam da je prevod los, kao npr Na putu - Dzek Keruak. Nisam citao ostatak trilogije. bacio sam oko na imdb, nisam pronasao nesto vrijedno paznje, pogledacu cim prije. Zanimljivo mi bilo, kad sam pomenuo u kafani sta sam dobio, pola ih zna za problem tri tijela (fizika, sta li), odnos dva ok, ali trece ne moze u kalkulaciju. Ili tako nestoi.

Edited by kipo
  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, mustang said:

Mayor of Kingstown bloodbath :D 

Yellowstone na steroidima. Ko ce sad da ceka sledecu epizodu 

 

@steins baci pogled

 

Ih, bre podcenjujes me :D

Upravo se pojavila na SkyShowtime - čekam vikend da postanem asocijalan :D :D

 

Nego kako je Rajner posle one havarije sa grtalicom? Stra me za sledeću sezonu :unsure:

Link to comment
27 minutes ago, steins said:

 

Ih, bre podcenjujes me :D

Upravo se pojavila na SkyShowtime - čekam vikend da postanem asocijalan :D :D

 

Nego kako je Rajner posle one havarije sa grtalicom? Stra me za sledeću sezonu :unsure:

 

Odlicno je, postira iz bolnica svake dan  

 

Mozda je bolje sa sacekas da se skupe sve....kratko traju 40min

Link to comment
17 hours ago, mustang said:

Mayor of Kingstown bloodbath :D 

Yellowstone na steroidima. Ko ce sad da ceka sledecu epizodu 

 

@steins baci pogled

preterase. onaj prdavac ko chuck norris i rocky zajedno, bije one ruse ko da nisu za glavu veci i dva broja zajebanji od njega. meh

  • Haha 1
Link to comment
19 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

šta se dešava sa kraljem tulse, na imdb piše da s01 ima e10, a oni stali na 9. i ni makac

Devet brt, sad bas gledam i na imdb-u i na mom izvoru odakle skidam.

  • Hvala 2
Link to comment

kod tulsare je e10 u stvari prva epizoda s02

slepci

 

meni su bande londona ‘nako, odgledao “čuvenu” petu, i posle toga kad god sam je pustio bilo mi zanimljivije hiljadu drugih stvari nego da je gledam. tog gradonačelnika su ovde hvalili 

 

ja čekam da yellowstone završi sa izbacivanjem epizoda pa da krenem da ga gulim, a ima i 1923 kao šlag na torti

Link to comment
On 30.1.2023. at 19:18, Nevernik said:

Poker Face

Prve dve epizode sasvim solidno zabavne. Natasha Lyonne glumi manje više isti lik iz Russian Doll, samo što se ovog puta šeta po ruralnim krajevima amerike.

Meni dovoljno za zabavu. 

poker face kida, vrhunski storytelling i zabava, ma sve ono sto tv serija i treba da bude - da citiram rolling stone: "... But goddamn, what a relief and delight it is to see a TV show that actually wants to be a TV show, and that knows how to do that at this high a level. ... This one’s wonderful."

 

u najkracem: glavna (superzivopisna) junakinja poseduje nesto poput sestog cula, sto je otprilike cini ljudskim detektorom lazi, a sto je ujedno i sve "natprirodno" u celoj prici - dakle nije neki marvel superhero whatnot bs. uglavnom, ovaj talenat joj koliko pomaze, toliko i pravi probleme u zivotu, no uvek zavrsi u sluzbi snaznog osecaja za pravdu, barem zasad (4 epizode), i resavanju neke misterijice ili zlocina.

 

svaka epizoda je zasebna prica, ali u fenomenalnoj izvedbi - svaka je manjevise kao sjajan kraci film. stono bi se reklo na kupujemprodajem - svaka preporuka.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...