Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

3 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Gleda se. Dobra zabava..

 

Podseca me na Banshee al duhovitije. Pretpostavljam da si gledao ga gledao https://m.imdb.com/title/tt2017109/?ref_=ext_shr_lnk 

 

Jbte, sad ovog Antony Starr iz Banshee ne mogu da zamislim ni u jednog drugoj ulozi osim u The Boys budalastini :D 

Toliko je tu uverljiv da pomislim da je pobrkao serije u mladosti koje je trebao da radi. Zloca 100% 

 

Tulsi fali gej, over the top karakter, kao Job (my favorite :wub:) iz Banshee, pa da bude full blown fuck italian mafia zabava 

Edited by mustang
  • +1 1
Link to comment
The Offer
Serija o snimanju Kuma, teskocama koje su pratile produkciju od pocetka. Ne znam koliko je verodostojno ali je odlicna zabava.

Dobro ide za sada, na pola sam.
Ali me iznerivao "prevodilac" titla.
Kad predstavljaju Kopolu šefovima, kažu "... On je scenarista filma "Vod"..."
Ja kao, kako bre kakav Vod???
A on je scenarista filma Patton a "Vod" je Platoon...
Jbte jer se to prevodi "na audio" pa onda brljavi?



....shiit has hit the fan.
  • Haha 1
Link to comment

Retko gledam nove serije ali 'The Offer' sam izbindžovao pre nekoliko meseci.

Zanimljiva, dinamična, ali se ne slažem da je gluma dobra kako neko reče ovde. Metju je genijalan (kao i svugde) ali mlađi glumci u seriji su baš fail.

Malo je i nejasno kako i zašto su neke stvari potpuno preskočene (Dajan Kiton se pojavljuje na 1 minut, kao da je potpuno nebitna, a bilo je zanimljivih materijala za priču oko njene audicije).

No, vredi gledati. Simpatično.

Link to comment
On 6.1.2023. at 20:52, maheem said:

BDF04958-1ADF-49AA-B0C2-555C9B2365BD.thumb.jpeg.f93b4574842ec5efeee262e9983a16ec.jpeg

 

beskraj lepih slika i iste priče. 

pogledao sam dve epizode, ne znam da li da nastavljam :D

Ja bas krenuo, ide sporooo, ali mi interesantno sto je na srpskom :). Da li si ti nastavio ?

Link to comment
1 minute ago, Lezilebovich said:

Ja bas krenuo, ide sporooo, ali mi interesantno sto je na srpskom :). Da li si ti nastavio ?

Nope, danas sam na Sajnfeldu :D

Nastaviću sutra al očekivanja su mi da neću uspeti pogledati do kraja :)

Link to comment
Retko gledam nove serije ali 'The Offer' sam izbindžovao pre nekoliko meseci.
Zanimljiva, dinamična, ali se ne slažem da je gluma dobra kako neko reče ovde. Metju je genijalan (kao i svugde) ali mlađi glumci u seriji su baš fail.
Malo je i nejasno kako i zašto su neke stvari potpuno preskočene (Dajan Kiton se pojavljuje na 1 minut, kao da je potpuno nebitna, a bilo je zanimljivih materijala za priču oko njene audicije).
No, vredi gledati. Simpatično.

Da, ja i žena smo u onoj sceni večere graknuli "gde je Dajan Kiton" pa smo premotavali da je nađemo...



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, centrifuga said:

Retko gledam nove serije ali 'The Offer' sam izbindžovao pre nekoliko meseci.

Zanimljiva, dinamična, ali se ne slažem da je gluma dobra kako neko reče ovde. Metju je genijalan (kao i svugde) ali mlađi glumci u seriji su baš fail.

Malo je i nejasno kako i zašto su neke stvari potpuno preskočene (Dajan Kiton se pojavljuje na 1 minut, kao da je potpuno nebitna, a bilo je zanimljivih materijala za priču oko njene audicije).

No, vredi gledati. Simpatično.

Jeste krajnje simpatično, ali koliko su se na nekim detaljima zadržavali i previše, toliko su nešto zanimljivo preskočili, npr. dodela Oskara bukvalno je prikazana u 10 sekundi, a Brandovo nepojavljivanje, tj kada je nagradu uzela indijanka i održala politički govor, nije ni spomentuo, makar kao vest koju čita neko u novinama.

  • +1 1
Link to comment

Kod te dodele Oskara, a vezano za Kuma, interesantno je sto producent filma nije ni spomenuo Coppolu, jako cudan govor je imao. Ne znam da li su u seriji dali neki kontekst o tome, mene bi to zanimalo..

 

 

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...