Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

3 hours ago, bags said:

 

Pomozi mi. (bez zajebancije)

 

 

ukratko nije tu poenta da je on nekakav jebac no kao hirurg ima raspolozivo siroko trziste sestara i svih ostalih dostupnih klasa, zene u NYC imaju market value.

 

 

  

Link to comment
4 minutes ago, 3opge said:

 

ukratko nije tu poenta da je on nekakav jebac no kao hirurg ima raspolozivo siroko trziste sestara i svih ostalih dostupnih klasa, zene u NYC imaju market value.

 

 

  

 

Hm, pa tako sam i razumeo. Nema sanse da cak i razveden doktor za jetru sa onakvim izgledom i tunjavoscu izazove onoliko interesovanje zena cak i u NY. A uz to davi pricom gore nego mladi Woody.

Link to comment
On 18.12.2022. at 9:09, Lezilebovich said:

Bas juce zavrsio Engleze. Lep je i lepo sve to izgleda. Radnja i detalji im nisu bili prioritet, to je ocigledno. Vestern - imamo dobre i lose i dobri sjebu lose. Svakako zanimljiv za odgledati

Pakao!

Ja sam nasela na ovo

Nadala se srecnom kraju kad ono medjutim

Link to comment
The Recruit u traileru ima dosta par scena iz Beca.
Mene Regrut podsetio na Čaka.
Interesantno za ubivanje vremena.

Sa druge strane Tulsa i Kostner™ ubivaju i dalje.


Sent from my SM-N970F using Tapatalk


Link to comment

Gledam jack Ryan trecu sezonu pred spavanje, please ako neko moze da mi objasni kako su dospeli 

Spoiler

U rusiju preko noci, tamo u onaj nuklearni grad

 

Od silnih nelogicnosti napravise bajku

Link to comment
5 minutes ago, mustang said:

Gledam jack Ryan trecu sezonu pred spavanje, please ako neko moze da mi objasni kako su dospeli 

  Hide contents

U rusiju preko noci, tamo u onaj nuklearni grad

 

Od silnih nelogicnosti napravise bajku

E i ja  sam poludela zbog tog detalja. Sad me mrzi da gledam dalje, a ostale su mi samo tri.

 

Inače, baš sam volela prvu , pa čak i drugu sezonu. Ovo je papazjanija koja je najsličnija onom filmu gde Rajana glumi Ben Aflek. Svi naši strahovi, valjda.

Edited by Arkadija
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Arkadija said:

E i ja  sam poludela zbog tog detalja. Sad me mrzi da gledam dalje, a ostale su mi samo tri.

 

Inače, baš sam volela prvu , pa čak i drugu sezonu. Ovo je papazjanija koja je najsličnija onom filmu gde Rajana glumi Ben Aflek. Svi naši strahovi, valjda.

 

Da li je moguće da misle da necemo primetiti? I ne vidim poentu osim da nas namerno zbunjuju, ko je ko iz proslosti i sadasnjosti. A o bodyguard protocol A da ne pricam. Steta. 

 

Imas neku seriju za preporuku?

Link to comment
12 minutes ago, mustang said:

 

Da li je moguće da misle da necemo primetiti? I ne vidim poentu osim da nas namerno zbunjuju, ko je ko iz proslosti i sadasnjosti. A o bodyguard protocol A da ne pricam. Steta. 

 

Imas neku seriju za preporuku?

Trenutno ne, sem ako ne voliš star wars, e onda je Andor za preporuku. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...