Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Odgledao neku špansku miniseriju Todos Mienten, pa da napišem ovo pre nego je zauvek potisnem iz sećanja.

Na momente toliko glupo da sam u neverici morao da gledam i dalje, srećom samo 6 epizoda.

Likovi zaista povezani ko u španskoj seriji, mame, deca, bivši i sadašnji muževi, njihove žene…

Zaplet nastaje kad se glavna junakinja kresne sa tek punoletnim sinom najbolje drugarice koji je ujedno i njen učenik, ćerkin drugar, muževljev pacijent i dečko od sestričine. :lolol:
U drugom tajmlanju vidimo da je on mrtav koji dan kasnije.

E da, glavna junakinja je opasno hot, i nije jedina. :wub:
 

Ima na HBO pod nazivom You Shall Not Lie

Edited by mraki
Link to comment

Moloch (2020)

 

Klasičan francuski triler sa elementima fantastike. Ljudi se traže po svetu razvijajući se kroz nužnost ambicije koja ih vodi tome da čine moralne gluposti u svetu koji potencira moral do šizofrenog držeći ga se kao jedinog pouzdanog uporišta. Neko se spase, šta god spas značio, drugi sagore poput Ikara, ako ne uspeju da nađu izlaz iz lavirinta poput onog koji je stvorio Ikarov otac.

Link to comment

Irma Vep

Komedija/Drama saa Aliciom Vikander, rezija i scenario Olivje Asajaz - cak i glumi epizodu malu.

Sve je super, podsmeh artsy fartsy neuroticnim reziserima, sujetnim glumcima i njihovim zivotima, plus naravno droga seks i rokenrol upakovano u snimanje serije o seriji. 


Meni se bas dopalo 

  • +1 1
Link to comment

Super je Godless, ne znam kako sam ga propustio ranije. Jako je zanimljivo videti Lady Mary na Divljem Zapadu :D, Mišel Dokeri je stvarno gotivna glumica. 

Edited by Halvard
  • +1 1
Link to comment

Nekako mi promakao White Lotus, vrhunska zabava. Tacno moj cup of tea i definitivno jedan od boljih tv uradaka poslednjih godina.

 

Doduse, onaj tip serije i humora koji definitivno nece svakome da legne, kao npr. Succession, cak i slican vajb imaju, ta neka mracno-komicna atmosfera i gomila groznih likova, besprekorno odglumljenih.

 

Vidim da druga sezona krece za koji dan, bas se radujem, pa nek bude i upola ovako dobra :)

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...