Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Kojekakve serije traju i traju a Ozark su ovako smandrljali na kraju, jer je neko odlucio da ima bas toliko sezona. Nije serija bez mana, daleko bilo, ali ja sam je sa uzivanjem gledao. Glumcima nema sta da se zameri, zatajili su scenarisrti, koji su neke krucijalne scene jednostavno odradili ofrlje i bez imalo ljubavi.

Link to comment

Poceo White Lotus drugu sezonu - meni je ovo stotinu godina ispred prve sezone, ne znam zasto, dal su malo manje odvratni gosti od prvih, dal je sicilija lepsa od havaja ili radost da je Krisi Moltisanti ponovo u hotelskoj sobi u Italiji samo mu fali heroin jer vec ima kraljicu trotara <3


Efing Mari Ejbraham moze da cita imenik i bice zanimljiv. 

Omladinci solidni 

  • +1 1
Link to comment

Odgledala The Tourist....kao neki Fargo prvih sezona na australijski nacin...nije lose ali ja vise nemam sta da gledam, pa daj sta das


Minx...skroz zanimljiva, malo podseca na Deuce tematski, ali sasvom pristojno

White Lotus odlicna

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока

Link to comment
52 minutes ago, Frank Pembleton said:

Odgledali Sautlend.
Odlična serija.
Prosto mi neverovatno da ranije nisam čuo za nju.



....shiit has hit the fan.

 

brate klasika, de si ti ziveo

Link to comment
2 hours ago, Blojler said:

Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities poceo ovo - nakon prve epizode sa Tim Blejk Nelsonom - preporuka. Odlicna fotografija. 


Javicu kad izbindzujem ako nije dobro

dosao do trece kad eto ga F MURRY ABRAHAM koji iznova dominira. 


Serija je masterclass za fotografiju i reziju, price nisu povezane - svaka epizoda je standalone, kadriranje i boja perfektni, druga epizoda da sluzi kao exibit A svim wannabe horror ili dark setting scenama kako se snima u mraku - nije poenta da se nista ne vidi i da mora da se zmirka - moze sasvim dobro da odradi uz filtere - ucite od majstora. 


Zakiva produkcija uspevaju da potrefe i docaraju epohu svake epizode, cudi me da nije spominjana serija obzirom na kvalitet. 
Teramo dalje

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...