Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

1 hour ago, mustang said:

Nedostajace mi Beth, al sta je, tu je.

?


jel to pričaš na osnovu odgledane epizode


 

 

 

ili bolje nemoj da odgovaraš

:fantom:
 

e

i da jel si čula za spoiler?

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Posro mi se u zivot :lolol:

 

Sto je najveca fora omiljen mi glumac, i politika me interesuje 10-20% max ... Da je stavio nensi pelosi (koju max gotivim, kraljica, vrti ih sve oko malog prsta :lolol:) ili cak AOC....al za ovog bolida i oca joj zlocinca, koliko glup moras da budes? 

Screenshot_2022-11-14-10-16-23-90_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Edited by mustang
  • Haha 1
Link to comment

ćerka dika čejnija

:lolol:

 

sad vidim, pa bilo je jasno od samog početka kakva mu je politička pozadina kojom boji seriju, pogotovu u poslednjoj sezoni kad se spetljao sa onom aktivistikinjom

 

imao je super napisan onaj monolog kad joj objašnjava kako stoje stvari sa zelenom agendom i stanjem na terenu. jedan od boljih momenata u celom serijalu

 

 


 

msm ne pratim skoro uopšte unutrašnju političku scenu u usa, ovako generalno republikanci su mi malo više neprijatni

  • +1 1
Link to comment

kevin demokrata? pa ceo yellowstone je manifest belog glasača republikanaca visoke klase

 

jel si prebrojala afro glumce u seriji? bio je jedan i bacili su ga sa litice u prvoj, drugoj epizodi prve sezone

 

 

nemoj da misliš da te navlačim da pričaš o usa politici, pričajmo samo o seriji

  • +1 1
Link to comment
On 27.10.2022. at 22:05, Blojler said:

poceo  Peripheral

Za sad sasvim lepo, videcemo kako dalje vozi 

 

Ja skinuo tih pet epizoda koje su do sada izašle, ali ne vredi - žena insistira da dam šansu Vikinzima bar do kraja prve sezone :isuse:

 

Majku ti božju kakav je ono treš, Ragnar Lothbrok i Lagertha i Floki i osvajanje Engleske sa tri broda, kao Numenor kad krene na Middle-Earth... 

 

Ne mogu ni sve gluposti da pobrojim, previše ih ima, hoće glava da mi eksplodira. Ipak je ponajbolje ono kad Ragnar mora da ubeđuje poglavicu Haraldsona (no first name!) da ne žive na kraju sveta, da preko mora postoji jedno carstvo u kome caruje drugarstvo, da je isplativije pljačkazi zlato iz engleskih manastira nego kozja govna sa laponskih pašnjaka. 

 

A ovaj je u fazonu, "Nah, nema tamo ničega" :isuse: 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...