Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Završio sam Defending Jacob. Mnogo je više psihološki triler od tipične courtroom drame koja je zapravo samo okvir za prilično intrigantnu priču o stvarnoj prirodi bezuslovne roditeljske ljubavi. Glumački izvrsna. Definitivno jedna od boljih stvari koje sam gledao u poslednje vreme, ali isto tako i jedna od najdepresivnijih, tako da verovatno nije za svako raspoloženje- 

  • +1 3
Link to comment

White Lotus S01. 

 

Klasičan primer zašto uvek treba odgledati celu sezonu bilo čega jer iako serija ima malo sporiji flow u prve 3, 4 epizode, poslednje dve su perfektne i daju savršeni smisao svemu. 

Likovi su carski, odlično odglumljeni, dijalozi zanimljivi i vrcavi, na momente ispunjeni sjajnim humorom. Ako na to dodamo Alexandru Daddario i Sidney Sweeney, bog da nas vidi. 

 

Svaka preporuka.

 

p.s. da moram da izdvojim nekog lika to bi bio Steve Zahn. Kakav car. 

 

p.s.s. pogledao sam u aplikaciju, trenutno sam up-to-date /odgledano sve što je izašlo i biće još/ sa 39 serija i 15 u toku neodgledanih (od kojih mi se ne gleda barem 5). Nisam imao pojma da ih je toliko :blink:

 

 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...