Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

O serijama

Featured Replies

gde to ima?

  • Replies 23.4k
  • Views 2.2m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ultra plasticni
    ultra plasticni

    najebo si

  • Search mi ne pomaže pa ne znam jel su bile spominjane dve švedske serije, alska mig i love and anarchy. Dajte mi znak ako nisu da krenem sa hajpom.   https://www.imdb.com/title/tt9325320/

  • copkillah
    copkillah

Posted Images

6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

gde to ima?

Područje bez signala? HRT. Od 19.02. kreće na RTS-u, subota i nedelja.

3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

krenuo neki 1883, paramounth

kaže u opisu da je prequel yellowstonea

 

počeo neko da prati?

 

gledamo sam samo prve dve epizode (cekam da se sakupe i da bindjujem) i izgleda odlicno, mozda i bolje od yellowstone

3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

gde to ima?

Upravo kupio kod botaničara u zalivu celu sezonu. Gledaće se sutra taman 

1883 veoma dobro krenuo, medjutim zadramili su na nepotrebnim stvarima. Pauzirao sam dok skupim volju da slusam zenski glasic kako cita Avanture Tom Sojera izvjestacenim teksaskim. Previse brate. Likovi nerazvijeni, zasad, Gledacu zbog Sem Eliota i sto volem vestern.

1883 veoma dobro krenuo, medjutim zadramili su na nepotrebnim stvarima. Pauzirao sam dok skupim volju da slusam zenski glasic kako cita Avanture Tom Sojera izvjestacenim teksaskim. Previse brate. Likovi nerazvijeni, zasad, Gledacu zbog Sem Eliota i sto volem vestern.
Jel ima titlova?







... Shiit has hit the fan

1 hour ago, Frank Pembleton said:

Jel ima titlova?







... Shiit has hit the fan
 

ima

5 hours ago, Frank Pembleton said:

Jel ima titlova?







... Shiit has hit the fan
 

Ovo sto sam ja skinuo (720p.WEB.x265-MiNX[TGx]) ima eng

Mislio sam na "domaće"...







... Shiit has hit the fan

10 minutes ago, Frank Pembleton said:

Mislio sam na "domaće"...







... Shiit has hit the fan
 

Ova verzija nema

Ja sam iskopao neku seriju iz 60-tih, the prisoner, pa to gledam...ko je slušao maidene, prepoznaće naraciju iz špice

 

 

7 hours ago, Frank Pembleton said:

Jel ima titlova?







... Shiit has hit the fan
 

ima nekih

Jel' Raised by Wolves bila ovoliki krš i u prvoj sezoni?

Čini mi se da sam gledao sa premotavanjem, al' ovo sad je baš loše...

Nije. Da zapalis traku posle zadnje epizode druge sezone. Sram ih bilo

jeste, ja sam izdržao tipa 3 epizode

 

čak sam i wheel of time duže gledao, a to nije dobra preporuka

Edited by Pokojni Ruxin

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.