Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Završio treću sezonu Succession. Prva sezona počinje loše, popravlja se od četvrte-pete epizode i drži solidan kvalitet do polovine druge sezone, a onda pada u bunar i sve je dosadnija i dosadnija. Postaje predvidiva, scene su glupe i usiljene, baš se ništa zanimljivo ne dešava.

 

Čisto sumnjam da ću gledati četvrtu sezonu.

Link to comment

Pogledao sam 4 epizode The Office i tu ću stati.

Mislim da ću odmoriti i od Larry Davida na neko vreme, 40 minuta neprijatnosti je previše, bolji je bio sa kraćim epizodama.

  • +1 1
Link to comment

Meni je Larry David apsolutno najbolje od komedije u poslednjih 20 godina. I vec po ustaljenoj praksi, nakon sto prvi put odgledam sve epizode nove sezone, onda jos ponovo vrtim na youtube..

Link to comment
11 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Meni je Larry David apsolutno najbolje od komedije u poslednjih 20 godina. I vec po ustaljenoj praksi, nakon sto prvi put odgledam sve epizode nove sezone, onda jos ponovo vrtim na youtube..

Curb your Enthusiasm je najbolje serija zadnjih 20 godina 🤷🏻‍♂️

Link to comment

Odgledah ovo do kraja. Više jer mi je glavna glumica simpa i epizode su kratke, nego zbog bilo čega drugog.

Ima taj element misterije i pitko je, ali sve u svemu bezveze.

Jasno je već po nazivu da vuče na neku parodiju, ali priča počinje koliko toliko ozbiljno, da bi se do kraja totalno raspala.

O nelogičnostima neću, jer parodija. Možda je moglo biti bolje i smešnije da nije te priče o gubitku deteta...

Spoiler

Devojčicu je otac, FBI agent, poveo na posao dok ispituje nekog serijskog ubicu. Tu je malo ostavio samu sa njim, da bi je ovaj ubio i pojeo!? :isuse:

 

Edited by mraki
  • Haha 1
Link to comment

Kao što rekoh, meni lično je sjajna serija, a tebi je objektivno neuklopiva u usaglašeni standard. Ti tuci gledaoce koji je hvale, a ja ću potajno da im tu i tamo šapnem da imaju ukusa i hrabrosti da ga razvijaju svojom glavom, mada dobijaju batine zbog toga što im se dopala...

 

edit: inače  preslatko ti je ovo: "O nelogičnostima neću, jer parodija." Jbg, šta ćeš...

 

Edited by Ajant23
Link to comment
3 hours ago, Ajant23 said:

Kao što rekoh, meni lično je sjajna serija, a tebi je objektivno neuklopiva u usaglašeni standard. Ti tuci gledaoce koji je hvale, a ja ću potajno da im tu i tamo šapnem da imaju ukusa i hrabrosti da ga razvijaju svojom glavom, mada dobijaju batine zbog toga što im se dopala...

 

edit: inače  preslatko ti je ovo: "O nelogičnostima neću, jer parodija." Jbg, šta ćeš...

Neću nikoga da bijem, samo mi je i pored simpatične ideje i glumice serija prilično loša. Jbg. :)

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...