Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Blue Mountain State, malo je starija serija u pitanju, ali secam se da sam je obozavao, ima 3 sezone i ukupno 39 epizoda od po dvadesetak minuta, veoma je laka za bindzovanje, radnja je vezana za igrace americkog fudbala na nekom koledzu, medjutim najmanje ima sport scena, a najvise njihovih ludih zurki i medjusobnih zajebancija, u seriji svoju epizodnu ulogu ima i gotivna Denise Richards, dok je jos izgledala dovoljno vrelo, plus snimljen je i dugometrazni film nekoliko godina kasnije Blue Mountain State: The Rise of Thadland (2016), ali nije na istom nivou i jedino bih ga preporucio samo zagrizenim fanovima serije, tesko da ce se svideti nekome ko nije gledao i voleo seriju, mada i tu ima solidan broj odlicnih riba :D

 

https://www.imdb.com/title/tt1344204/

 

28fMQGa.jpg

Edited by Бруклинский
Link to comment
7 hours ago, napadaj said:

Billions ne može da se emituje dalje dok ne nastave snimanje prekinuto zbog korone. Ostalo još 5 epizoda poslednje sezone.

 

 

 

ova poslednja limitless jebem ti ko da sam ja progurala pilulu. vozila epizoda 250 na sat. ludaci :laugh:

Edited by mustang
Link to comment
14 minutes ago, steins said:

Zašto nema nove epizode Milijardi???

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

korona zato je nema. zaustavili snimanje 

 

kreni da gledas yellowstone sa kevin kostnerom :wub:

alfa alfa

Link to comment
korona zato je nema. zaustavili snimanje 
 
kreni da gledas yellowstone sa kevin kostnerom :wub:
alfa alfa
Ma neeeee.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment

Succession sam pomerao i pomerao na mojoj listi. Izdrzao sam i prvih par losijih epizoda. I isplatilo se.

Sad sam na pola druge sezone i epizoda 4 je nesto najbolje sto je snimljeno poslednjih godina.

 

 

 

 

 

Link to comment
korona zato je nema. zaustavili snimanje 
 
kreni da gledas yellowstone sa kevin kostnerom :wub:
alfa alfa
Ko bre pravi ovaj Jelouston? Nema ga ni na Netflixu ni na Amazonu

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment
36 minutes ago, bags said:

Succession sam pomerao i pomerao na mojoj listi. Izdrzao sam i prvih par losijih epizoda. I isplatilo se.

Sad sam na pola druge sezone i epizoda 4 je nesto najbolje sto je snimljeno poslednjih godina.

 

Javi se posle poslednje epizode, priti pls.

Link to comment
15 hours ago, steins said:

Ko bre pravi ovaj Jelouston? Nema ga ni na Netflixu ni na Amazonu

 

Paramount Network je zasluzan za Yellowstone, oni uglavnom produciraju neke reality show emisije (od toga pratim jedino njihov Ink Master), a od obicnih serija imaju par razlicitih drama i komedija, za sada gledam samo Yellowstone, a odgledao sam i njihovu mini-seriju Waco koja je takodje bila jako dobra, samo 6 epizoda od po 50 minuta, a radjena je po istinitoj prici kada je 90-ih godina neki lik imao religijski kult u Teksasu, pa su mu ATF i FBI upali na ranc, sto je dovelo do medjusobnog krvoprolica, Michael Shannon i Taylor Kitsch brutalno izdominirali.

 

https://www.imdb.com/title/tt6040674/

 

kcj6vPd.png

Link to comment
On 24.6.2020. at 13:25, Mil@n said:

 

Javi se posle poslednje epizode, priti pls.

 

Evo i to obavljeno pre nego sto sam mislio. Jako dobro finale. Divno je kako su svi odvratni likovi. :) Za desetku jedino fali da bude zadnja epizoda cele serije.

 

Ne znam kad je najavljena sledece sezona.

Link to comment

Ono što je mene oduševilo u toj epizodi je režiserovo umeće da od jako statičnih scena uglavnom na brodu gde svi sede i pričaju napravi neopisivu tenziju, tačno se oseti da se svako moli da ne bude on taj koji će najebati. Svako ćuti i smrdi i moli se da ne bude taj koji će pod nož, a neko će morati, na šta, kao milijarderi i ljudi koji se uglavnom vade iz čega god - nisu navikli. A onda ispoljavaju razne emocije za kojima uglavnom nisu nikad imali potrebe. Tvist na kraju mi uopšte ne igra veliku ulogu u toj oceni, ali je svakako fenomenalan. 

 

Odnos Briana Coxa i Jeremyja Stronga je šlag na tortu, a i glumački su obojica genijalni. U malo čemu sam uživao poslednjih godina kao u ovoj seriji, pravo osveženje, suvi kvalitet, draguljčić. 

Edited by Mil@n
Link to comment
13 hours ago, Frank Pembleton said:

Čekaj, ti nikad nisi čuo za WACO masakr

 

Pa i jesam i nisam, u smislu da mi ti americki interni problemi nikada nisu bili posebno interesantni dok sam bio klinac, tako da sam stalno ranije mesao Waco, Unabomber, Wild Wild Country i bombardovanje u Oklahomi, sve dok nisu snimljene serije i dokumentarci o tim dogadjajima.

Evo bas se potrefilo da je Gary Noesner (kojeg je tumacio Michael Shannon u seriji Waco) danas bio gost Valuetainment podcasta, jako interesantan i pametan lik.

 

Kad sam vec na ovoj temi, ajde da preporucim i jednu britansku mini-seriju Press, ima samo 6 epizoda i gledao sam je prosle godine na HBO kanalu, radnja je vezana za dve razlicite novinske agencije, jedna je malo ozbiljnija i objavljuje samo price koje mogu i da dokazu iz vise izvora, dok je druga vise kao zuta stampa i objavljuju i neproverene price ukoliko ce im to povecati tiraz, svidela mi se serija i narocito je Ben Chaplin bio dobar u ulozi prevrtljivog lika spremnog da gazi preko zivih i mrtvih, ali je ipak glavni razlog zbog kojeg sam dao sansu ovoj seriji bio taj sto je u glavnoj ulozi Charlotte Riley, nju bas obozavam i zavoleo sam je jos pre desetak godina kad sam je prvi put video u mini-seriji The Take, a posle i kad je pocela da se pojavljuje u jednoj od najboljih serija ikada Peaky Blinders, inace njen muz u stvarnom zivotu je jedan jedini Tom Hardy (valjda su se upoznali bas tokom mini-serije The Take), sad imaju i dvoje dece i nadam se da ce zauvek ostati zajedno, obozavam ih oboje i kao glumce i ovako kao osobe, jako lepi i talentovani ljudi, plus voleo bih da se Charlotte pojavi u onoj njegovoj sjajnoj seriji Taboo, taman ima mesta za novi glavni zenski lik, posto se Oona Chaplin definitivno nece pojaviti u drugoj sezoni.

 

https://www.imdb.com/title/tt7547518/

 

Nfa1X3A.png

Link to comment
On 22.6.2020. at 5:20, mustang said:

veceras nova sexona yellowstone:wub:

Alal ti vera za preporuku, jeste da intenzivno tražim onaj Stentson šešir ovih dana, pitam se gde sam parkirao konja, a hanumu oslovljavam sa Maam, ali vredelo je odgledati obe sezone u kratkom vremenskom roku. 

 

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...