Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Pa prva sezona mi je bila odlična, ali tu mi je nekako ta priča zaokružena. Vidim da se druga bavi sudjenjem...

Edited by mraki
Link to comment

 

casa je zakon, gleda se razrogacenih ociju i navija se. zavidim ti sto jos nisi gledal trecu.

 

broadchurch, tu mi je prva sezona bila bzvz, ostale odlicne. da sam ti, gledala bih. 

 

odgledala unbeleivable. ovo sto je na 8,6 na imdb, to ne znam odakle je. nema energije, nema emocije, nema strasti, nema nista, prosecna spora prica koja tece kao ravnicarska reka, kao ekranizovan policijski udzbenik teorija i tehnika silovanja. ali odlicno odigran, svidja mi se pregrst zenskih likova, i toni kolet koja je magicna, nisam mogla da odvojim pogled od nje, ozracila me. zbog nje nemam osecaj da sam tracila zivotno vreme. 

Link to comment

nisam gledala dzastifajd, pa ne znam na koju malu mislis :D

nisam sporila niciju izvedbu, napisala sam da je mene toni kolet omadjijala, drugog nek madjijaju drugi, i tako dalje. 

 

@nera  kad se prisecam sebe dok gledam casa de papel, vidim se kako skacem ispred televizora, i grizem cebe, i pustam suzu, i vicem tooooo, i pevam, prava partizanska serija, povratak otpisanih, decje gledalacko iskustvo. ne mogu da docekam cetvrtu. 

Edited by darling
Link to comment

Naleteo na "Impulse", YouTube Premium produkcija, neloš fargoliki SF. Malkice znaju da razvuku, al' sve u svemu prelazna ocena...

Prva sezona išla prošle godine, druga izlazi cela za desetak dana.

Link to comment

procitah da se serija seal team snimala u beogradu i sad pogledah tu epizodu. koja je to zgrada gde je menadzerka, prepuna grafita?! u soku sam, bas je geto geto

Link to comment
On 10.10.2019. at 8:26, mustang said:

procitah da se serija seal team snimala u beogradu i sad pogledah tu epizodu. koja je to zgrada gde je menadzerka, prepuna grafita?! u soku sam, bas je geto geto

 

Spolja su helikopterom nadletali blokove 61-64, a unutrasnjost je napusteni bigz. Istu foru je uradila i ekipa koja je snimala spot Jona Hopkinsa u nekom post-apokalipticnom miljeu. Sem nas, niko od gledalaca nece primetiti razliku i mislice da su unutrasnjost stambenih zgrada zaista takve. A i da imamo nekakve menadzerke zgrada :D

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...