Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ili kako kaže prvi komentar ispod gornjeg videa: 


 

Quote

 

JJ is a moron. What he described in Jaws isn't a mystery box, it's character development. If JJ had directed Jaws, we wouldn't know (as the audience) who the kid was, the woman was, or their relationship. Also, the main character would have some past relationship with the shark, but... That's revealed in Jaws 2

 

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
12 hours ago, Weenie Pooh said:

Pa da, džabe sam ih hvalio :sad: Bio je to lep sanitarni otklon od Good vs. Evil budalaština, ali je potrajao tek jednu i po epizodu. 

 

  Hide contents

Ajde i to ako je autor zamislio, neka, voli King crno-belo, ali kod njega to (skoro) nikad nije bilo ovako loše izvedeno. Šta je trebalo, iz onog jednog monstruoznog kadra da provalimo da je u stvari u kavezu ipak Antihrist, da je prosto lagao i nas i vidovnjakinju? Da je u stvari hteo da mu Henri u šumi otvori vrata kako biii... ne znam šta, prizvao demonske legije?

 

Što je još crnje i gore, ne prikažu nam ni sam konflikt između dvojice protagonsita! Šta, uperio je pištolj u Satanu i to je sve? :blink: Tako ga je primorao da se vrati u kavez? Kako, pobogu, ako smo ranije videli da je ovaj neranjiv - rahmetli Locke je pokušao da ga ubije pa nije mogao. Zašto bi se koji moj vraćao u kavez?!

 

Kladim se da su tu ključnu scenu originalno snimili ali im je u montaži delovala suviše bedna i neubedljiva, pa su odlučili da fade to black i kao, evo nas godinu dana kasnije.

 

 

+ milion

taman pomisliš , e , evo ga, to je to, biće kraj nad krajevima, kad.......prc

Link to comment

Novi Bojack opet 100% on point :cry: 

 

Realno, nije u redu što mi to rade jednom godišnje. Ne dobijam sličan emo input ni od jedne žive serije, a na žalost/sreću ni od stvarnog života.

 

Link to comment

Ko me zajebao da gledam AHS, ajde priznajte ko je ovo preporucivao da ne guglam?
Treba naglasiti da je ovo za americke milenijalce i da je sranje poput one vampirske jebacine sa onom ruznom plavusom.
Milane, tebi se sigurno svidja AHS, zar ne?

Link to comment
6 hours ago, precog said:

Milane, tebi se sigurno svidja AHS, zar ne?

 

Nesam gledao ali nemam sumnje da je do tebe.. Vrv si opet bio gluperda da nešto razumeš, ili si odustao posle 20 sekundi jer ti se nije svideo font najavne špice...


Probaj da izguraš do kraja prve epizode, pa ako ti se ne svidi pređi na nešto drugo... :thumbsup:

Link to comment
26 minutes ago, Mil@n said:

 

Nesam gledao ali nemam sumnje da je do tebe.. Vrv si opet bio gluperda da nešto razumeš, ili si odustao posle 20 sekundi jer ti se nije svideo font najavne špice...


Probaj da izguraš do kraja prve epizode, pa ako ti se ne svidi pređi na nešto drugo... :thumbsup:

Hvala Milane. Ako bi mogao da pogledas i da preneses utiske, hvala unapred.

:)

Link to comment
2 minutes ago, morgana said:

AHS je sranje. I ona Kingova serija takodje. 

kingovu sam pogledao prvu epizodu i da je nisam gledao na najvecem televizoru sto postoji u svijet (chez jazavac) verovatno bih zaspao posle prvih 5 minuta.

16 minutes ago, Majo said:

Dvoje sa tako smuvalo u seriji :fantom:

u kojoj seriji?

Link to comment

Meni samo jedna sezona AHS bila dobra, ona u ludnici. Ostale su bezveze totalno, s tim da ove poslednje nisam ni pokušavao.

 

Finale Castle Rocka prilično loše, a pilot The First još gori, totalni krš.

Edited by mraki
Link to comment

Džek Rajan ima nagluplje finale sezone....ikad. 

 

Dva dana pokušavam da se setim nečega sa čim bi ga uporedio ali ne ide.

 

I drugo, gde su našli onu debelu da bude glavna glumica. Izgleda ko karikatura. 

 

Nadam se da će je baciti na Gladijator dijetu i makar dve plastične operacije do početka snimanja druge sezone. 

 

 

 

abbie-cornish-on-her-phone-in-beverly-hi

Edited by steins
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...