Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

1 hour ago, kipo said:

Pa to je taj fazon.. Mejn, ništavilo, zlo, sazreo klinac, obični ljudi.. sve je tu. Čak i sporedni likovi (ona plavušica npr) su savršeno njegovi, obični. Još me obara s nogu svaki put kad u nekoj zajebanoj situaciji, da stvar bude još gora junak ima neki nedostatak- deformitet koji izlaz i napete stvari čini praktično nemogućim :)  Mene je ovo oduševilo kao malo šta. Opet, sedma ep i ova dementna su pokidali!

E tu mi je sad zbun:

Spoiler

U toku prosle epizode ili bas te ovaj matori pandur prica njenom sinu kako se posle 15 godina izgnanstva pojavio kod nje na vratima jer su ljudi zvali i rekli da su culi pucanj iz njenog dvorista a onda ga je ona zagrlila i rekla mu da je ne ostavlja. A onda imamo scenu gde ga ona ubija u danasnje doba i onda otvara vrata gde se pojavljuje on i grli ga. i ako je sve to fantazija otkud onda taj pusanj u proslosti?

 

Link to comment
9 minutes ago, Moća said:

E tu mi je sad zbun:

  Hide contents

U toku prosle epizode ili bas te ovaj matori pandur prica njenom sinu kako se posle 15 godina izgnanstva pojavio kod nje na vratima jer su ljudi zvali i rekli da su culi pucanj iz njenog dvorista a onda ga je ona zagrlila i rekla mu da je ne ostavlja. A onda imamo scenu gde ga ona ubija u danasnje doba i onda otvara vrata gde se pojavljuje on i grli ga. i ako je sve to fantazija otkud onda taj pusanj u proslosti?

 

Spoiler

Meni je tu onako brzo kako se odvijalo proletilo kroz glavu ono što je rekla u prethodnoj (ili ranije u toj) ep, kako odlazi istovremeno u više sadašnjosti i više prošlosti, pa je one šahovske figure vraćaju. Paralelni svjetovi, šta li..

.. ako je to baš taj pucanj uopšte.

Edited by kipo
Link to comment

Nije mi loš Castle Rock uopšte. Ima skroz tu Kingovu atmosferu, bojao sam se na osnovu nekih kritika da je dosta slabije. 

Odgledah evo 3 epizode noćas :D

Edited by mraki
Link to comment
1 minute ago, ToniAdams said:

Jel bolje od leftoversa?

Jeste, dvije stepenice više. Ipak, radi se u ukusu, meni je neuporedivo bolja (zapravo, leftovers se sam sunovratio od polovine druge sezone) ali gutao sam Kinga godinama.

Link to comment

zavrsio jacka ryana,moze da se gleda,glavni lik mi je apsolutno nesimpatican ali zato crnja razbija.ako zanemarimo prisutnu dozu patetike i predvidljiv kraj, ostalo je ok

Link to comment
On 7.9.2018. at 17:26, ToniAdams said:

E super. I ja imam sličan dojam glede leftoversa, toliko da mi se nešto ne mili gledati treću. 

 

Gledaj i ne zezaj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...