Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

2 hours ago, nezvanova said:

i meni sinner bio odlican. sinoc odgledala poslednju, plakala kao kisa...

inace, ne znam sto pominjes dzesiku, veru igra izvesna keri (to ukoliko si mislio da je dzesika vera u nastavku, ja sam u pocetku mislila da je dzesika koja se malo ugojila, malo je nafrakali da lici na stariju itd... pa proverila. zapravo, ako uopste pricas o II sezoni sinnera :D)

 

a mercedes malo smusen za sada, no ne gubim nadu da ce se popraviti... no, u svakom slucaju prva sezona mi bila znatno bolja.

pricam o prvoj sezoni.

 

Link to comment

Bojack nije odrastao u edgy humor fazonu saut parka ili archera, mislim da nije uopšte eksplicitan. Bojack se prosto bavi toliko odraslim temama da nije ni približno pravljen za klince.

Edited by Ruxin
Link to comment
On 19.9.2018. at 21:57, mraki said:

Pogledao na nekom kabl kanalu par puta po par minuta Scandala. Pomilsih da bi moglo biti zanimljivo pa vratih jednu celu epizodu. Jebote, kakav komercijalni trash, odavno ne videh nešto gore.

Jedna od mojih omiljenih serija, pogledaj od početka prvu sezonu. Obo što se sad vrti upravo su najblje epizode. pre nego što su nesmpotreno pobili mnogo likova, pa su se našli u nevolji kod nastavaka. Serija je crnački odgovor na Votergejt, Saj je super lik, beli gej šef kabineta a šef CIA je crnac, navionalni ključ je radio, osim toga i autorka je crna.  Odlična serija. 

Link to comment

Izvrteo na brzinu par epizoda od prošle nedelje, ne svidja mi se dovoljno da joj dam više šanse i krenem ispočetka.

Vidim da ima dosta akcije i tvistova, ali zapleti vredjaju zdrav razum.Toliko je nadrealno da je smešno, ne mogu nikako da se uživim u priču, kao neka parodija.

 

Podseća me na How To Get Away With Murder, možda je čak i ista ekipa radila, verovatno jedna od najglupljih serija koje sam ikad pokušao pogledati. Naleteo isto na nekom kabl kanalu, pa izdržao par epizoda da vidim dokle to ide. 

Edited by mraki
Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Izvrteo na brzinu par epizoda od prošle nedelje, ne svidja mi se dovoljno da joj dam više šanse i krenem ispočetka.

Vidim da ima dosta akcije i tvistova, ali zapleti vredjaju zdrav razum.Toliko je nadrealno da je smešno, ne mogu nikako da se uživim u priču, kao neka parodija.

 

Podseća me na How To Get Away With Murder, možda je čak i ista ekipa radila, verovatno jedna od najglupljih serija koje sam ikad pokušao pogledati. Naleteo isto na nekom kabl kanalu, pa izdržao par epizoda da vidim dokle to ide. 

Pa jeste Shonda pisala... U početku moglo da prođe a onda se poludelo...

Link to comment

dr foster druga sezona...prekinuh posle druge epizode. kakvi glupi zapleti i neubedljiva gluma, da se prosto cudim da sam uopste gledala i prvu sezonu, mada sam i zaboravila sta je i bilo, ali cini mi se da je bilo za pet klasa bolje

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...