Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Meni su obe baš bezveze. The Deuce sam prekinuo u nekom trenutku izgubljenom sa radnjom serije.

 

Jack Ryan je počeo solidno, prve dve epizode. Sa trećom epizodom počinju da trpaju imbecilizme, gube se posve, odlazi sve do vraga...

 

Vrednost Zailliana i ložana Milliusa ponudili su mi jedan od zabavnijih krimića devedesetih. Tu mi je Ryan, iako i dalje diskutabilan, bio baš zanimljiv. Nije mi se mnogo dopadalo šta Jasna i neposredna opasnost baš govori (valjda zato što nisam uspevao da je primetim oko sebe :unsure:), ali mi se dopadao sam film i način na koji eksploatiše sva ta sentimentalna i detinja loženja na kojima se izdiže idealni tip Jacka Ryana...

 

Ovo sada je odurno. Tuga je videti ime Carltona Cusea na ovome. Mani ideale Jacka Ryana, ovu seriju bi beskonačno mnogo uzdigli pre podivljali Cheech Marin ili drogirani Bruce Campbell od ove patetične pogubljenosti negde između promašenih vesti i nadraslih jaslica...

Link to comment

Završio Vavilon Berlin. 

 

Globalno, serija je odlična. Jedini problem je što ima (kada se sve sabere) 3, 4 epizode viška. Posle druge epizode koja me je oduvala, očekivao sam mnogo više, ali je usledilo zatišje, razvlačenje, umrtvila se atmosfera kao i dinamika.

Odlično je napisano, dobra gluma (pogotovu Volter, imho), tehnički fenomenalna, svakako vredi pogledati. Ima i par stvari koje mi se ne sviđaju, ali da zakeram previše.

Link to comment
15 hours ago, Milosh76 said:

Koja je bolja Condor ili Jack Ryan?

 

kondora sam ugasio posle minut ipo... 

 

edit. ovo drugo nisan ni probao da gledam. 

Edited by Bright Billy
Link to comment

 

On 9.9.2018. at 13:22, Moća said:

Pogledao osmu epizodu Castle Rock-a:

https://gph.is/YzSQ9B

 

Jos kad bih znao kako se ubacuje gif.

Ma ne daju pederi i licimuri sa GIPHY, srećom ima i boljih izvora.

 

257.gif

 

21 hours ago, mraki said:

Ja odgledao 9. upravo... :blink:

Pošto će biti i druge sezone, očekujem da 10. epizoda ostavi više pitanja nego odgovora.

Meni je odličan taj twist iz devete, počelo je opako da me smara onaj Hipster-Antihrist vajb, ovo many-worlds objašnjenje je mnogo bolje. Pošto kradu nemilosrdno od Kinga, taj detalj je direktno iz 11/22/63 gde priroda reaguje na zajebavanje sa tajmlajnom pa kreću neki katastrofalni zemljotresi i oluje i šta sve ne. E sad, ovde nema vremeplovljenja ali isti je princip - javlja se prirodna reakcija na svaku interakciju sa čovekom iz paralelnog univerzuma.

 

Meni neuporedivo efektnije tako neko ono woo, došao Satanin sin pa navodi ljude na greh i horor.

Link to comment

Trust, na Foksu, počela u sredu 5.IX generalna repriza. 

(Serije u tim udarnim terminima /utorak i sreda/ obično imaju neku reprizu u 2 ujutro u petak ili subotu, ali izgleda da sada nema. uglavnom, ko je propustio, ima opširan prikaz sa opisom svega i svačega. čak i čitava knjiga snimanja na jednom sajtu.)

Reč je o romansiranom rikazu ptmice sina Pola Getija. svi se zovu Džon Pol, ne znam koji je koji.

Donald Saterlend igra oca. Obrijao se i sada je kao Kazanova odrtaveli, ima 82 godine, odličan. 

Serija polazi od nedokazane pretpostavke da je unuk sam organizovao otmicu.

Ima i nekoliko dosetki:

- da je unuk lakomi manipulant

- da je glavni batler mazohista koji se žrtvuje za porodicu

- da je deda Donald ubrizgavao afrodizijak iz Čehoslovačke u đoku

i tako dalje.

A mislim da su kopirali život onog Hersta, sa sve cicijašenjem.

Na primer u dvorcu ima telefonska govornica s koje može da se zove, ali da stalno ubacuješ novčiće.

Dobro su naslikali sedamdesete. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...