Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ozark 2 nastavlja da vozi a da nije ni prikočila u krivini

da li će izdržati tako do kraja ili ću pre ja izgubiti interes zbog perpetualnog komplikovanja komplikacije radi?

strepim malo

jer never as good as the first time

Link to comment
12 hours ago, Sara said:

 ogledala sinoć e1 - jadno! 

 

A poznato je da varim svakojake gluposti, ovo neće ići vidim 

 

 

Ja odgledao E1.

 

Šta ga znam, meni ovo okej. Kliširano je svakako, ali za sada barem uradilo je dovoljno da hoću dalje da gledam. Ništa revolucionarno, pokazaće E2 i E3 kako se razvija :D

Link to comment

Ja satreh Grima ovih dana, iz dosade. 

Trešina na nivou Burn Noticea i Tropical Heata, ali zabavno i mnooogo gledljivo. 

Samo ne znam ko im smišlja sva ona imena onih zverćica - treba ga zatući morkim peškirom :D

Link to comment

Bio sam ubeđen da si ti otvorio, listao 5 strana unazad...sećam se kroz maglu da ste se ti i vini preganjali onomad nešto oko kvaliteta animacije, u mojoj glavi je to bilo na novootvorenom zvaničnom topicu.

 

Mada realno nam sad u petoj sezoni i ne treba, kad nismo do sad. I onako ppp uglavnom ne dobacuje do tog 1 nivoa, da je neko sranje od sharp objectsa pa da se i preganjamo na dvocifrenom broju strana. :sleep:

Edited by Ruxin
Link to comment
On 3.9.2018. at 22:53, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Ja odgledao E1.

 

Šta ga znam, meni ovo okej. Kliširano je svakako, ali za sada barem uradilo je dovoljno da hoću dalje da gledam. Ništa revolucionarno, pokazaće E2 i E3 kako se razvija :D

 

Evo da citiram samog sebe, sa epizodom 2 Bodyguard je otišao malo u ":laugh:" teritoriju. Juče saznah da ga je napisao Jed Mercurio, poznat po Line Of Duty. Što znači da je okvirna priča zanimljiva, ali razvoj likova i pogotovo međusobni odnosi su blago rečeno nepostojeći. Dakle, gledanje radnje radi.

 

Link to comment

Gledam La casa de papel, odlicna je serija, medjutim imam "verziju" sa 13 epizoda i nikako ne mogu da nadjem 14 i 15... da li ih ima 15 ili 13?

 

Drugo, ako neko moze da mi posalje link za drugu sezonu za torent neki bio bih zahvalan

Link to comment

-Uhvatio Happy na Netflixu. Fina nasilnva i krvava voznja sa tvistom. Da nemam tajmer mogao bih da se zakunem da epizode traju 25 a ne 45 minuta. + skoro nisam gledao bolji prelaz sa stripa na ekran, pri tom za strip pre nisam cuo ali je serija uradjen u full stripovskoj atmosferi.

Link to comment

Pa to je taj fazon.. Mejn, ništavilo, zlo, sazreo klinac, obični ljudi.. sve je tu. Čak i sporedni likovi (ona plavušica npr) su savršeno njegovi, obični. Još me obara s nogu svaki put kad u nekoj zajebanoj situaciji, da stvar bude još gora junak ima neki nedostatak- deformitet koji izlaz i napete stvari čini praktično nemogućim :)  Mene je ovo oduševilo kao malo šta. Opet, sedma ep i ova dementna su pokidali!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...