Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

2 hours ago, Moća said:

Niko ne gleda Kasl Rok?

ja gledam, svidja mi se bas, odlicna atmosfera, a jos je rano za neke pretpostavke... generalno, slicno je to po temi ostrim predmetima -  mali americki gradovi, porodicne tajne, flesbekovi... ovde je Moli dezurni psihic, sve je interesantniji i bitniji lik. sve u svemu, ja zadovoljna, iako se vidi da su kreatori svih tih serija sad vec totalno provalili sta prolazi kod gledalaca i mozda deluje sve to pomalo rutinski radjeno. no, kako rekoh, meni legla, kao i oštri predmeti i condor... 

Link to comment
Spoiler

Posao im verovatno šljaka jer nema konkurencije. A i kao što reče Kamil oni su "old money". Kamilinog oca još nismo videli ni u nagoveštaju, ali ne mora biti da je on naslednik farme. Moguće da je to Adorino devojačko prezime, a da je kao mlada imala aferu sa nekim momkom i ostala trudna. On je kasnije nestao, a Kamil je ponela majčino devojačko prezime. Kasnije se Adora udala za Alana i uzela prezime Krelin.

 

@Bojan

 

 

:smiley_hail:

 

 

Spoiler

ide mi na nerve koliko se pije u serji. 

 

Link to comment
2 hours ago, darling said:
  Reveal hidden contents

Posao im verovatno šljaka jer nema konkurencije. A i kao što reče Kamil oni su "old money". Kamilinog oca još nismo videli ni u nagoveštaju, ali ne mora biti da je on naslednik farme. Moguće da je to Adorino devojačko prezime, a da je kao mlada imala aferu sa nekim momkom i ostala trudna. On je kasnije nestao, a Kamil je ponela majčino devojačko prezime. Kasnije se Adora udala za Alana i uzela prezime Krelin.

 

@Bojan

 

 

:smiley_hail:

 

 

  Hide contents

ide mi na nerve koliko se pije u serji. 

 

 

E, hvala. Odlična peta epizoda.

 



Nešto su one žene dobacivale da je Kamil kreolka. Još ne znam da li je to nešto značajno ili samo onako.

 

Dobra je cela priča o Mili Kalhun i to kako je sestra u prošloj epizodi, na probi, okrenula priču, ali ne i na glavnom izvođenju za Kalhoun Day.

 

Da, da. Pije se. Kamil šampionka.

 

Inače, otvoriću sad poseban topic, pa tamo da nastavimo.

 

Link to comment

13 Signs You’re Watching a ‘Prestige’ TV Show

http://www.vulture.com/2017/03/prestige-tv-signs-youre-watching.html

 

1. “It’s like a novel.” 
 

2. “It’s like a movie.”
 

3. They’re not episodes, they’re “chapters.”
 

4. It’s not a first season, it’s a “pilot.” 
 

5. Winking self-awareness.
 

6. Darkness.
 

7. What the hell is even happening right now?
 

8. “All the pieces matter.”
 

9. The sad man.
 

10. Breasts.
 

11. Literally nothing is funny.
 

12. It’s not just not funny; it’s deeply depressing.
 

13. Movie stars (and directors).
 

Edited by Meazza
Link to comment

Odgledao Goliath-a prvu sezonu, poceo drugu. Odlican je i Bili naravno, i Moli Parker, i ova klinka i svi, ali glavni utisak je Vilijam Hart. Dao je potpuno posebnu boju celom prvom serijalu. Vrhunski. Svaka cast.

 

 

Link to comment
On 6.8.2018. at 11:29, Willow said:

 

U principu, Martinovom karakteru najbliža je Saga Noren, ali ok, ima elemenata Dr. House-a, mada su medicinski slučajevi jednostavniji i više, da tako kažem, "narodski" tj. "seoski".  I vajb serije je daleko opušteniji, gotovo pa porodični. Radi se o malom mestu poput Start Hollow-a, gde svako svakog zna, pa su međuljudski odnosi poput onih u Gilmore Girls. Ono što me isto tako instantno™ privuklo seriji su lepi, pitoreskni prizori primorskog mesta u kome je smeštena radnja serije. Tako netipično za UK. Uske strme uličice, sunce, zeleni bregovi, tirkizni okean, brodići da na njima odmaraš oči. Sve u svemu, serija baš prija da čovek iskulira, malo se nasmeje i sredi misli na kraju dana. 

 

 

 

i dr martin ima aspergera? :) meni dok martin ko midsamer mrdr, samo iz oblasti doktora opste prakse, serija za zaspivanje. 

 

Link to comment
9 hours ago, marv said:

 

gledao sam par epizoda i dobro je do sada, istovremeno sam gledao i succession, u obe serije dominantni ocevi koji pokusavaju da sacuvaju svoje imperije i njihova problematicna deca, obojica imaju po tri sina i po jednu cerku, obe cerke hot (ovo samo @ToniAdams)

da,gledao i ja Y ,klasicna western prica smestena u 21 vek,vrlo gledljivo,ubedljiva gluma

Link to comment
2 hours ago, FPLS said:

Kakva je treca sezona Narkosa, vredi li gledati?

 

Prve 2 mi bile odlicne, kontam da je smor bez Pablita.

 

ma nije uopste, dobra kao i prve dve ako ne i bolja

Link to comment

Kormoran Strike (nisam siguran dal sam dobro napisao). Privatni detektiv u Londonu. Vrijedno potrosenog vremena...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...