Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

On 5.5.2018. at 12:26, maheem said:

gotova Atlanta S02 :mellow:

 

Ima još jedna epizoda.

 

Pokušavam i ja ove vaše špance sa netflixa, za sad dosta meh...

Link to comment

krenula money heist aka la casa de papel...smorilo. jednu epizodu dovoljno...vidim kuda ide...mogli su inside man da strpaju u film. mrzim montaze, mrzim sekvence u kojima dominira muzika. nije ovo dzuboks

 

i taj tele pogled glumice. nije ona kriva ali pravljeno za tinejdzere da se pale

Edited by mustang
Link to comment
3 hours ago, Mil@n said:

Ja isto sinoć odgledao pilot, onako. Nije loše, šta znam. Al 1 epizoda nikako nije reper, videćemo dalje.

Ako voliš klasičnu razbibrigu, gde autsajderi sjebu sistem, vozaju policiju, opljačkaju banku i budu pametniji od svih, plus 2-3 nemoguće ljubavi, daj seriji šansu, u protivnom batali. 

Na imdbu imaju nerealno visoku ocenu, čini mi se +9, neopterećujuća zabava. Meni legla baš u pravom trenutku. 

Link to comment

bosch mi onako, predvidljiv. da su ga snimili pre 10 godina bio bi avangarda, ovako mi je tjah. sve ok, al nekako već viđeno

mnogo se promenila produkcija serija, a on mi je nekako old school, što ne znači nužno da je loše, samo sam se privikao na ovaj novi način pričanja priče

 

 

verovatno ću ga odgledati, samo sad nisam raspoložen za tako nešto

Link to comment

mako znas kakav je kad ga nisi gledao? 

 

zvucis kao da si od onih sto samo zele da se napiju sto pre a ne da uzivas da pijuckas dobro pice

Link to comment

odgledao 3 sezone

:mad:

 

 

e

nisam se napio ima 100 godina. smara boš, ko onaj us maršal što ga gotivite ti i middle

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

odgledao 3 sezone

:mad:

 

 

4. sezona se u stvari [po meni] razlikuje od prve tri - probaj, mislim da ce ti biti dinamicnije...

Link to comment
55 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ajde poznavaoci, dajte nešto da valja

 

Jose padilha (tropa de elite, narcos) ima novu seriju na netflixu. Nisam još gledao (čekam da budem raspoložen za ozbiljnije sadržaje), ali obećava.

 

O mecanismo

Edited by Ruxin
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...