Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

On 3.5.2018. at 0:20, Aleksija said:

, ali su energija i izgled susan sarandon takvi da mi nijednog trenutka nije delovalo neprirodno sto u najvecem delu serije ima bar 20 godina manje nego u rl.

obozavam ss :thumbup:

 

@casadelpapel

gde skidate ? nema u zalivu ali bas uopste ...

Edited by bosque
Link to comment
10 hours ago, marv said:

meni ova "zver" na teroru skanadalozno, ko da je uradjeno u mobilnoj aplikaciji koja kombinuje sliku polarnog medveda i gorile, nije da sam ocekivao revenant ali cgi devedesetih je previse

meni je cak sam dizajn grdji od ocajnog cgi-a

Link to comment
On 3.5.2018. at 21:37, kud u maglu Simoviću said:

završio s01. odlično. one muzičke sekvence su maestralne, tarantinovski citati takođe.

nadam se da drugi deo neće razočarati

 

8.96/10

 

jako zabavno. dugo stoji kod snoa, al nisam obracala paznju, posto sam spanski u mom nervnom sistemu izaziva dosta nervoze (nesto ko sto slepoj zivani zvuci da je spanski govor retardiranih kepeca :laugh:). pogledala juce par epizoda, spanski mi je prihvatljiv, a ostalo zabavno. gluma je odlicna, zaljubila sam se u berlina i najrobiju. tenks. 

Edited by darling
Link to comment

Krenuo sa serijom Mad Men ,sinoć prva epizoda,ne planiram da zbindžujem tako da će ovo biti dugo putovanje 

 

Battlestar Galaktica klizi lagano 

Link to comment

Gledanja S1E1 Black Mirror,

epizoda sa svinjom, bila mi je izuzetno mučna, što pretpostavljam i jeste bila namera, da li je i ostatak serije u tom maniru? 

Link to comment

vidim da serija jeste kvalitetna, al trenutno nisam u psiho-fizickoj mogućnosti da sebi priredim takav niz:D

ništa, krećem dalje pa kako mi bude

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...