Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Yellowjackets sklonili sa skyshowtime, dabogda im se na glavu urušila skela. Rivjuz su dobri za drugu sezonu, volim melani linski, potcenjena since heavenly creatures. i planiram da gledam 2. sezonu, ako ne daju kroz app koji plaćam, žalim slučaj gospodo.. 

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, mraki said:

I meni skroz bezveze, previše su razvukli, bukvalno se ništa desilo nije.

Ne verujem da ću uopšte počinjati drugu.

 

ma necu ni ja, to bi bila 15. serija koju pocinjem pa prekidam. iz ocaja sam presla na filmove, doduse razmisljam i o slucajnim partnerima ili nekom takvom muzejskom eksponatu.

 

@oyashirazu slazem se za melani linski

Edited by morgana
  • +1 2
Link to comment

Odgledala sam samo dve epizode ali ovo je toliko nenormalno da mora da se preporuči:

 


Mislim da je mini-serija tj. neće biti druge sezone.
Dakle, centralni lik je Andrea, pomahnitala pripadnica Sawrm-a iliti fandoma jedne pop zvezde kojom su klinke opsednute; može da se poveže sa bilo kojim većim fan klubom - Biber ima Belibere, Gaga ima Little Monsters, Rijana ima Navy, Arijana ima Arienatorse… ali ubedljivo najluđi i najnenormalniji su Army tj. BTS fanovi i BeyHive od Bijonse. Drugi samo smaraju i gnjave, a ovi ljudi doxxuju, prete smrću, proganjaju, stalkuju… neverovatna koncentracija poremećenih osoba. E, Swarm je očigledna aluzija na BeyHive, i pop zvezda iz serije je očigledno Beyonce. Ali to je sve u pozadini. Serija je o tome kako Andrea/Dre postaje serijski ubica. :s_w: Mnogo je ludo, mucho.

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Ja poceo Sopranose. Onomad mi nesto nije leglo, pa batalio odmah. Sad, medjutim, sam prilicno odusevljen. Apsolutno fantasticna, raznovrsna i originalna karakterizacija likova. Porodica, parenting, balansiranje, pritisak.. posebno sad u 3. sezoni kada klinci stasaju. Kontam da ce da se raspadne do kraja ali zasad bas fino vozi.

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
15 minutes ago, kipo said:

Ja poceo Sopranose. Onomad mi nesto nije leglo, pa batalio odmah. Sad, medjutim, sam prilicno odusevljen. Apsolutno fantasticna, raznovrsna i originalna karakterizacija likova. Porodica, parenting, balansiranje, pritisak.. posebno sad u 3. sezoni kada klinci stasaju. Kontam da ce da se raspadne do kraja ali zasad bas fino vozi.

Neće se raspasti. 

 

Možda ti se ne svidi nekoliko epizoda za redom u jednom periodu serije, oni koji su gledali možda znaju na šta mislim, ali meni je i to leglo jer je bitno za razumevanje cele priče.

 

E, i videćeš 11. epizodu u 3. sezoni, koje je to ludilo :D

  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, Mos said:

Počeo da gledam Six feet under i ne mogu da verujem koliko Nejt liči na Teodosića. Doppelgänger, al’ plav. 

 

Mene strašno asocira na Maksa Pejna iz prve igre.

 

Pri kraju sam četvrte sezone, veličanstvena serija.

  • +1 4
Link to comment

Liason na apple tv, vincet and eva green u britansko-francuskoj naivnoj romanticarskoj špijunskoj seriji. Samo 6 epizoda, zadnja 31. marta 

Vincent za godine odlicno telo! 

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Najbolja ikad, bez konkurencije. 

 

Naaaaaaah.

 

Može da se rangira između 2. i 5. mesta, 1. je rezervisano za Homicide.

 

Na ostalim su The Wire, The Sopranos, Mad Men i Six Feet Under, bar što se mene tiče.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, napadaj said:

 

Naaaaaaah.

 

Može da se rangira između 2. i 5. mesta, 1. je rezervisano za Homicide.

 

Na ostalim su The Wire, The Sopranos, Mad Men i Six Feet Under, bar što se mene tiče.

 

Volim sve te serije, ali emociju koju izvlači SFU neuporediva je sa bilo čim.

Naravno, meni barem. :)

 

Edit: Nisi još ni odgledao najbolji kraj bilo koje serije ikad, patience. Cela peta sezona je ludilo.

Edited by Mil@n
Link to comment

Kraj je stvarno najbolji ikada, i to automatski podiže kvalitet cele serije na još viši nivo.
Previše je dobrih serija upropašteno lošim krajem.

Link to comment

Gleda neko Three Pines? Meni bas legla, a i volijem Molinu.
Ima nekih tvinpiks, fargo i jos neke serije momenata ili teznje da to bude...
Preporuka anyway

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment

Ja poceo, upravo zbog Moline i atmosfere (volim i snijeg) medjutim, nekako je spora, jednolicna i predvidljiva. Kao Benediktove knjige. Ne bih je bas uporedio sa TP i Fargo :D

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...