Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Nemam ilustraciju, tek na kamionima ad Bačka je fotka šunke na kuki i natpis Ode šunka. I zaista dok ih gledam kako prolaze ta mi misao prođe kroz glavu.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Izluđuje me ova baba koja kenja o tome kako zbog zubne proteze nije mogla da jede smokve, sa opisom upadanja tih koštica ili čega već gde ne valja. Pa onda kako nije mogla da se ljubaka...Razumem ja da mora plastično, ali majku mu, svaki put vizualizujem. Neka "Corega" krema, tako nešto.

Link to comment
ja pak volim onu sa debelim bosketom sto se prevrce
ne znam tu. šta reklamira?meni najteže pada onaj što priča da je mlad, popucale mu vene, radi dvajes sati dnevno, cura ga vara, izgorela mu kuća... ali od kad pije vendoksin kapi, oseća se odlično.
Link to comment

ovijeh dana mi na tuki ide izvesna marija kupoholičarka koja liči na anđelinu džoli. iritantno, baš kao i sve ostale reklame za banke. usput, da li još neko misli da je reklama za vip sa kinezima malčice rasistička? "hoće kupiti" mi zaista zvuči tako, mada sigurno neki mozak u reklamnoj agenciji misli da je to mnogo slatko. kurtoni.

Link to comment
ovijeh dana mi na tuki ide izvesna marija kupoholičarka koja liči na anđelinu džoli. iritantno, baš kao i sve ostale reklame za banke. usput, da li još neko misli da je reklama za vip sa kinezima malčice rasistička? "hoće kupiti" mi zaista zvuči tako, mada sigurno neki mozak u reklamnoj agenciji misli da je to mnogo slatko. kurtoni.
mislim da je to ona vanja milačić koju hefta silver foks božo prelević.ovih mi je dana najiritantnija ona reklama za čips gde mladom paru dva puta zvone na vratima gosti, pa se ne znajući da zvuk potiče iz televizora svaki put trgnem i prekinem svoje važne i neodložne poslove.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...