Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

Gillette-kao kupujte naše brijače i pomozite razvoj fudbala u Srbiji. Deo od prodaje ide u fond za otkrivanje 11 talentovanih klinaca. Ako još pošalješ neki kod, dobićes bezvezni wallpaper za mobilni... Idi begaj...

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Gillette-kao kupujte naše brijače i pomozite razvoj fudbala u Srbiji. Deo od prodaje ide u fond za otkrivanje 11 talentovanih klinaca. Ako još pošalješ neki kod, dobićes bezvezni wallpaper za mobilni... Idi begaj...
ja kupio tamo negde '06 nozice (5 komada) za m3 turbo ili kako se vec zove onaj sa baterijom....kako se brijam 3x godisnje, cenim trajace mi do ulaska srBije u EU...
Link to comment
"Antonio!""Mackice!":yucky:
e, da stvarno uzas. Uz onog Cokoladnog koji mi je neprikosnoveno najgora reklama ikada, ovaj zauzima ovogodisnji vrh...
Link to comment

Ostalo bi jos i moglo nekako da se svari (ili dotera), ali ovaj razgovor... :unsure: Jos ono zavijanje na kraju... "AUUUUUUUUU!" :(

Link to comment

Reklama za Axe dezodorans se nije mnogo vrtila(bar je ja vise ne vidim). :Hail::Hail:Kod nas je isla fora kao neka nova makedonska avio komapanija, a neke ozbiljne medijske kuce(B92, Politika) su ovo shvatile ozbiljno.Evo jos malo..

Edited by deeps
Link to comment

da dodje stranac u srbiju i gleda reklame pomislio bi da je dosao u zemlju u kojoj se samo zvacu zvake, i svi imaju PMS.

Edited by Rosbacher
Link to comment
da dodje stranac u srbiju i gleda reklame pomislio bi da je dosao u zemlju u kojoj se samo zvacu zvake, i svi imaju PMS.
nemoj tako...peremo mi i ves dok pricamo telefonom Edited by eye of the beholder
Link to comment

slucajno natrcah na ovo, trazeci nesto drugo.Music: Emilie Simon "To The Dancers On The Ice"Executive Creative Director : Fred & FaridArt Director : Emmanuelle DurandAccount Supervisor : Fred & Farid, Emmanuel Ferry, Nathalie Chopra, H?l?ne CamusAdvertiser's supervisor : Hugues Pietrini, Stanislas de ParcevauxTV producer : Robin AccardArt Buyer : Camille GuerrierProduction Company : StinkDirectors & Photographers : Warren du Preez & Nick Thornton-Jones

Edited by voja i
Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...