Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

stars zvake.i to je Kon, zar ne?
Jel moguce da pesma ide:
Stars zvaka, nasa zvaka, za deliju, za junaka...i za mene i za tebe, ko je nece, ko ga je... be?
Mislim, ne kaze "jebe" nego prebaci u "je...dina (nesto) zvaka" ali cenim da je to to :mellow:
Link to comment
  • 2 weeks later...

jao, reklama za fit jogurat :Dide pesma "beautiful girl, stay with me...". jedino što autori reklame nisu znali da ta pesma ima poruku "nemoj da umreš od anoreksije".

Link to comment
upravo sam otvorila topik da bih ovo napisalatu reklamu treba zabraniti, ogavna je :frust:
Vaistinu ogavna reklama. Da se ja pitam napravio bih nastavak u kome keva malom kinezu opali samarcinu i kaze nesto poput "Odjebi mali em te nisam rodila em bi jos da biras gde ces da kenjas! Da te nisam usvojila jos bi brao pirinac i u tim istim poljima srao jebem li ti Kacu i Kacinu mamu"Jedina reklama koja je iritantnija od Starsa zvaka.
Link to comment
Reklama za coca colu Zero, sa okom i dva jezika. Zlo.
Vaistinu zlo. Coca cola je ranije imala reklame koje su bile manje-vise besmislene, ali su lepo izgledale. A ovo je ogavnije i od reklame sa onim malim debilom i njegovom porodicom, a mislio sam da je to dno.
Link to comment
  • 2 weeks later...

^ odlicna, a tako istinita :Devo jos jedna za pivo, neko je vec kacio dole na jutjubu, ali nije lose da se ponovia inace, jel razume neko onu novu za hebu, sa svadbom? ja jok.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...