Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

a lik koji se ne vidi je ustvari van persi ili sam ja nesto pogresno shvatio
To sam i ja mislio ali u jednom kadru se vidi da nosi broj 45 na šortsu što znači da nije Van Persie. Inače, taj broj nosi izvesni James Dunne kapiten rezervnog tima Arsenala koji je rođeni Englez tako da i ta opcija otpada. Ostaje ona da je imaginarni lik u pitanju.
Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

To sam i ja mislio ali u jednom kadru se vidi da nosi broj 45 na šortsu što znači da nije Van Persie. Inače, taj broj nosi izvesni James Dunne kapiten rezervnog tima Arsenala koji je rođeni Englez tako da i ta opcija otpada. Ostaje ona da je imaginarni lik u pitanju.
prvi put kad sam video reklamu uopste nisam razmisljao koji je igrac u pitanju vec sam ga skapitao kao imaginarnog sto valjda i jeste bila poenta ali posle toga videh arsenal i holandija pa reko da nije van persi...hvala na informacijama
Link to comment

Cekajte, zar lik koji se ne vidi nisi ti - gleadlac i konzument Nike proizvoda? ja sam tako skontao, sve je iz prvog lica i ti se "penjes na visi nivo" i igras sa najboljima samo ako obujes Nike patike.

Link to comment
Cekajte, zar lik koji se ne vidi nisi ti - gleadlac i konzument Nike proizvoda? ja sam tako skontao, sve je iz prvog lica i ti se "penjes na visi nivo" i igras sa najboljima samo ako obujes Nike patike.
Upravo tako. Čak i da je recimo Van Persi u pitanju opet je poenta ista - rad, rad i samo rad su recept za uspeh...naravno uz NIKE:)
Link to comment

Reklama za "stelu" pod nazivom "Savršenstvo ima svoju cenu".Barmen u vozu iznervira se što zbog truckanja vagona ne može da lepo naspe pivo u čašu. Ode negde na trenutak, vrati se i konačno natoči onako kako bi trebalo. Završna scena: na mostu stoji otkačen vagon, a ostatak kompozicije produžio je dalje :lol:

Link to comment

@RedridinghoodDefinitivno je to muzika iz reklame, jedino sto ja sad ne mogu da se setim da li sam je pomesala sa nekom drugom pesmom.Ali nema ni veze.Hvala :)

Link to comment
Je l' zna neko koja je pesmica ono zvizdukanje u reklami za VIP?Hvala.
Peter, Bjorn and John - Young Folks.Dobra stvar :) Edited by Quizmaster
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...