Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

Ovo je nešto najbolje otkako se Riči oženio. U stvari, s obzirom da su on i kraljica popa već neko vreme uglavnom razdvojeni, mislim da mu se vraća touch :)

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

A najbolje je kad se ista reklama ODMAH ponovi, kad puste dve (ili cak tri!) odjednom. Vazno je da "ispucaju" kvotu... :rolleyes:

Edited by FranziskaKafka
Link to comment
Nešto starije, ali nenadmašno iritantno - ceo serijal reklama za Bonux, sve predvodjen tetkom sa dlakavim mladežom. Počevši od one "kao... kao... usisivač za mrlje",
to je nastavak sjajne serije reklama o pansionu i...Vasa, beše li?
Link to comment

Uvek pomislim kako nema dalje, ali ne, Bonux Marija nema granice. U najnovijoj epizodi, sa prijateljicom, a uz pomoc Interneta, daje savete sirotici, koja je cele veceri drzala tasnu preko fleke... Dokle, bre?!?

Link to comment
Uze mi reci iz tastature. A taman sam se pitala sta se reklamira i kad ce nesto konkretno, i koliko im se isplate tolike sekunde besmislenog lelekanja (bez cilja). Sigurno ce je uskoro skratiti, ali maksimalno, kao i sve suvisne delove reklama koji nisu bitni za stos. Btw ovde stosa i nema. :unsure:
Shtos je patkometrija: evo nas cetrdeset sekundi u udarnom terminu sa idiotskim lelekanjem, ima se-moze se. To MTS uglavnom i radi sve vreme.
Link to comment
Shtos je patkometrija: evo nas cetrdeset sekundi u udarnom terminu sa idiotskim lelekanjem, ima se-moze se. To MTS uglavnom i radi sve vreme.
Pa da... ali nema stosa koji bi izdvojili kad reklama vec "zazivi", onda bi morali sve da "iseku". :D Cini mi se da to oni zbog ove halabuke oko Evrovizije... da privuku paznu stranaca koji, kao, seCHu vene na nase ojkanje i lelekanje. :PBtw je l' neko razumeo sta kazu? Manojlo ili Danojlo? A gde je ostali "tekst"... :lol:
Link to comment
Nova reklama za Nike. :Hail:
Stvarno sjajna reklama. Sta drugo ocekivati od Guy Ritchie-a :Hail: Pravo osvezenje na dosadnom, manicno-depresivnom tv nebu, posebno u EPP domenu, tradicionalno iritirajucem!
Link to comment
na HRT-u masiraju s onom coca-cola serijom: vesele preglumljene slike iz života obitelji. dopizdili su i bogu i ljudima.
Bože mi 'prosti, meni ta reklama skroz ok. :blush: Inače, nova Twixova ("karamela" :mellow: ) je zaista 1 jeza i horor. Pride, osjetljiviji gledatelj je lako može protumačit kao ismijavanje ljudi oboljelih od Tourettova sindroma. :unsure:
Link to comment
Inače, nova Twixova ("karamela" :mellow: ) je zaista 1 jeza i horor. Pride, osjetljiviji gledatelj je lako može protumačit kao ismijavanje ljudi oboljelih od Tourettova sindroma. :unsure:
Zlo od reklame. Prebiti onog ko je smislio taj idiotluk kao i onog ko je to prihvatio. Grozomorna je reklama, a i meni pade na pamet ovo za Tourette.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...